Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A roma jósnők álltalában...

A roma jósnők álltalában igazat mondanak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hál'istennek nem.:)


Azóta se vagyok nős.:)

2014. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Természetesen. Mindig. (Ajánlott irodalom: Arany János: Bajusz.)
2014. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgok valami, ha hiszed jó, ha nem, nekem úgy is jó:


MINDEGYIK JÓS HAZUDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hal istennek mert ma nem jőtt el a Vak randira egy barnabörü ezt josolta nekem nem mint ha bajom lenne velük és nem tett boldogá :D


ma megállitott egy roma jós nő csak ugy random Szegeden mondott sokmindent egyrészen csak pislogtam de igy vissza gondolva csak kiforgata a válaszaim kérdest nem raktam fel neki de én nem hiszek az ilyenben! mondjuk lenyult 300 forinttal majdnem elakarta kérni az egészet de mondom akkor hogy megyek haza?

2014. júl. 2. 18:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Minek álltál meg???

Basszus, ennyire buta nem lehetsz.

2014. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jo buta voltam igaz de ugy "maszot" utannam hogy jojon fiatal ember josolok maganak de tanultam mostmar belole akarmennyire is "maszik" utannam nem fogok megalni neki!!
2014. júl. 2. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem is lehúzott egy öccázassal egy cigányasszony az első munkanapomon Pesten az aluljáróban. Aztán megtanultam, hogy acélbetkósban, motoros kesztyűben, bőrmellényben és fülessel a fejeden nyugodtan sétálgathatsz közöttük, észre sem mernek venni.
2014. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A helyesírást is ők tanították, mi?
2014. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk, az alapján, ahogy írsz, nem csodálkozom, hogy ennyi eszed van...
2014. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan százalékban, mint a nemroma jósnők, jósok, igazlátók, halottlátók, egyéb kóklerek. Aki pedig hisz nekik és még fizet is, az megérdemli a sorsát!
2014. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!