Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tenyérjóslók, vagy tenyérelemz...

Fidzsig kérdése:

Tenyérjóslók, vagy tenyérelemzők segítenének-e egy már régebb óta foglalkoztatott kérdésben? (képpel)

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat az a kérdés hogy mit jelenthet az, hogy a tenyerem közepén a tenyérvonal teljesen egyenes(vagy majdnem egyenes).

Sokáig nem érdekelt a téma, hiszen észre sem vettem, csak akkor amikor mások tenyereibe is belenéztem és láttam hogy teljesen eltérőek, a vonalak (ha jól tudom fej és szívvonal)teljesen más irányba mennek.

Végig néztem a környezetemben lévők kezeit, de senkiéhez nem tudtam hasonlítani , senkié nem volt egyenes.

Ha valaki tudna nekem segíteni, természetesen komoly válaszoló azt megköszönném :)

[link]



2014. júl. 12. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgynevezett lezárt kezed van.Jelent néha akaratgyenge,túlságosan érzelmi behatások alatt álló embert,ki teljesen helytelenül értékelt érzelmi hatások ösztönei által irányíttatik.Íly emberek gyakran gyengék idegileg,de sőt nemileg is.Neuraszténa szexuálist,álmatlanságot, szívdobogást,nőknél esetleg koraszülést,vagy gyenge utódokat találhatunk.

Jelent hűdést,bénulást,vagy beszédzavart,vagy hasonló bántalmat.Rossz jelentősége főleg akkor van,ha mindkét kézben feltalálható.Ha a lezárt tenyér csak az egyik kézen van kialakulva,míg a másik tenyér vonalai többé,kevésbé rendes lefolyásúak,az annak a jele,hogy a fent jelzett hűdés,bénulás valamely felmenő ősnél volt meg,s ezen bajokra való hajlam már lecsökkent alakban kerül átörökítésre.Így pl. a végtag bénulása helyett csupán annak ügyetlensége,vagy súlyos beszédzavar helyett csupán kisebb beszédhiba,akadozó beszéd,vagy dadogás öröklődik. Egyik oldali lezárt kéz jelentheti : súlyosabb jellegű de nem végzetes balesetnek az átszenvedését.

Az egyik kézen jelentkező lezárt kéznek a jelentősége még nem abszolúte rossz,sőt,kilátásai sem azok;adott kedvező esetben tompíthatók,esetleg még el is háríthatók.

A lezárt kéz mindenesetre az aránylag ritkábban található tenyérvonal formációhoz tartozik.Egyes vélemények szerint előszeretettel jelentkezik katonai pályán lévőknél. U.n. ,,nehéz emberek",kikkel nehéz egyetértésre jutni,nehéz velük ,,kijönni",megférni,főleg nehéz őket megérteni és velük - együtt élni.

Nagy és nem szándékolt életesemények átélését jelenti a lezárt kéz.Legalábbis a meg nem értést a környezet,a család,a kortársak részéről s ez alapon - tisztultabb formában - kisebb-nagyobb mártíriumot az életben is.

Az öcsémnek egyik kezén lezárt tenyere van,egészséges,teljesen normálisan él,sőt jól él.Igaz,a felesége hordja a kalapot,tehát írányítja és JÓFELÉ!Ha nem lenne ilyen karizmatikus felesége,lehet,nem vitte volna sokra az életben.

2014. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindkét kezemen megtalálható :)
2014. júl. 14. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el,mert lehet,hogy van olyan jel is a tenyeredben,ami meg azt jelzi,hogy baj esetén megsegít.Mert ilyen is van.
2014. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt van egy másik elemzés :

[link]

2014. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!