Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen álmotok volt ami...

Milyen álmotok volt ami megrázott vagy sokáig foglalkoztatott?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy veletek is történt-e hasonló, például amikor telihold van nekem rém álmaim vannak, amik aztán meg is történnek majdnem úgy, ahogy. És ne felejtsük el, hogy mostanság azt álmodom, hogy trágár szavakkal illetem az osztálytársaimat, teljesen valóságosnak tűnik, pedig nem is utálom mindegyiküket.
2011. febr. 18. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat éve álmodtam egy szörnyűséget. Egy kórhadt fa voltam egy pusztán, a kezeim gallyakból voltak, és ahogy nyújtózkodtam azok recsegtek,ropogtak. Rá egy hétre vérmérgezést kaptam, vesetályoggal együtt. Élet-halál között lebegtem három hétig. Egy jósnőtől megkérdeztem mit jelentett. Ő azt mondta élethalál küzdelmet. És ez így is volt. Soha többé nem szeretném, ha visszatérne ez a szörnyű álmom.
2011. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2011. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem az az álmom volt, hogy a második sulimban menekültem és az ellenségem csak hátráltatott, (amíg le nem lőtték) de valami nem stimmelt mert neki barna haja van itt pedig, platina szőke volt. Egy bérgyilkos üldözött. Hogy ki bérelte fel az nem derült ki, de az, hogy érző lélek az igen. Csak a pénz miatt akart megölni. Amikor aztán nem tom miért, de megálltam az aulában és elkezdtem beszélgetni vele az utolsó amit mondott nekem az az volt, hogy sajnálja, nem ő irányít az életed itt véget ért és meghúzta a ravaszt, de mielőtt az célt talált volna hála az égnek megszólalt apa telefonja. Mi van ha meghalok álmomban, talán nem tudnék felébredni.


Egy másik álmom, futok a dzsungelben valami mániákus bolond elől aki meg akar ölni. Van egy híd ott vannak a barátaim vagyis csak egy része, mert a többieket már elkapta és megölte, amikor a legjobb barátnőmet ölte meg nagyon elkeseredett és dühös lettem. Felkerestem azt a bolondot. Találtam egy erődöt ott voltak a fegyverei és feljegyzések. Kiderült lista alapján gyilkol és én jövök. Ekkor megjelent az ajtóban egy nagy puskával a kezében nagyon féltem. Elfutottam, de az erőd olyan volt mint valami labirintus, nem találtam a kiutat. Az az alak ordítozott és ettől csak jobban féltem. Egyszer csak megtaláltam a kiutat, de az ajtó becsapódott és nem tudtam kinyitni ekkor megakart ölni az a bolond, de felébredtem.


Egy kevésbé rémisztő álmom. A házamban sétálgatok egyszer csak megjelenik három fura ruhás lány akik azt állítják, hogy ők sellők különleges erőkkel és most én vagyok a negyedik. Azt mondták kerüljem a vizet én nem hittem nekik oda mentem a kúthoz és vizet engedtem a kezemre, de nem történt semmi. Őszintén szólva csalódottan éreztem magam. De amikor léptem egyet a derekamtól lefele zöld uszonyom lett. Ők megszárítottak majd elmentek. Újra ember voltam. Két sötét ruhás hapsi jelent meg és elvittek aztán valami kopasz megfenyegetett, hogyha nem segítek neki a bűnözői elképzeléseiben akkor az csúnya lesz. Én viszont nemet válaszoltam erre ő leöntött vízzel és uszonyom lett ott feküdtem a padlón, újra feltette a kérdést. Azután megjelentek a lányok és elmenekítettek aztán már nem folytatódott, mert felkeltettek.


Ez az álmom már vagy 4 éve történt. A házamnál vagyok a kertben egyszer feltűnik két normális embernagyságú tündér az egyik a rózsaszín a másik a lila árnyalataiba öltözve gyönyörű szárnyakkal. Engem észre se vettek, de a többi három tündért keresték. A kukoricásból előbukkant a sárga ruhás, a dió fánál volt a zöld és a bazsarózsáknál bukkant elő a kék. De már csak azt láttam, hogy a fényekből emberalak lesz és a tündér csatlakozik társaihoz, aztán felébredtem.


Ez az álmom úgy 2 éve volt. A második suliban vagyok és valami hatalmas kőszörny akar agyoncsapni, de valahogy a levegőbe emelkedek. A szörnyet valaki szét robbantja egy hosszú sárga hajú lány. Én leesek a földre(tudom, hogy hihetetlen, de az is, hogy én szoknyát hordjak). Bevisznek a pincébe ahol fura hegyes fülű lények is voltak zöld hajjal(én szőke voltam, de barna vagyok). Azt mondták én vagyok a kiválasztott, hogy nagy hatalommal bírok.Valami halálmadarat egy fiatal fiút fekete hajjal és fehér bőrrel osztottak be hozzám, hogy kiképezzen, ennek ő nem örült, sőt nem hitte, hogy én vagyok a kiválasztott így mindig bántott. Aztán megint megjelent ez a szörny, a pingpong asztalt szedte szét, de én valamiért elindultam, hogy megtámadjam, a fiú meg kérdezte, mit csinálok erre én azt válaszoltam, hogy bizonyítok és megijedtem mert először nem működött a szuper erőm, de aztán játszi könnyedséggel dobáltam a kőszörnyet aztán felébredtem.

2011. febr. 18. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
A feleségem felrázot, de vajon mit is álmodtam, mit is álmodtam, mit is álmodtam...
2011. febr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egy kevésbé rémisztő álmom. A házamban sétálgatok egyszer csak megjelenik három fura ruhás lány akik azt állítják, hogy ők sellők különleges erőkkel és most én vagyok a negyedik. Azt mondták kerüljem a vizet én nem hittem nekik..."


Túl sokat nézted a Disney Csatornán a H20-t!

2011. febr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, ezzel egyetlen baj van

akkor még azt se tudtam miaz a h2o

akkor nyáron álmodtam ezt amikor meghalt a digitvnk és akkor kezdték volna adni ezt a mesét és szerintem inkább a mermaid melody volt az álommal kapcsolatos

2011. febr. 21. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!