Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek is lassan vége...

Szerintetek is lassan vége lesz ennek a világnak egyre jobban hallani katasztrófákat virusokat főleg földrengéseket nem tudom hogy mi lesz ebből de szerintem nem jó dolog 2014?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Bár jönnének végre a zombik
2014. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a csapásokat nem úgy "küldték ránk" ezeket csak magunknak köszönhetjük. Feléljük még a dédunokáink tartalékait is. A fenntartható fejlődés meg marad egy szép szlogen.
2014. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Attol hogy meghal pár milló ember még nem lesz vége a világnak

Túl sok ember van már most

2014. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nyugi, nem olyan egyszerű azért világvégét csinálni.
2014. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezek a jelenségek teljesen természetesek! Nagy öntelltség azt gondolni, hogy egy egész bolygót befolyásolni tudunk. Az ember egy nap alatt termel annyi CO2-t, amennyi a tunguzka jelenség 1 másodpercében jött létre. A tűzhányókról, gázkitörésekről, aszteroidákról nem is beszélve. Eddig is ugyan ennyi katasztrófa történt, csak nem kerítettek nekik ekkora feneket. Jégkorszak is pár millió évenként, ciklusosan következik be, ugyan úgy ahhogy a felmelegedés is.
2014. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mindegy had jöjjön,csak az összes ork pusztuljon meg
2014. aug. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jézus azt mondja csak az Atya tudhatja az időpontot,de ugyanakkor azt is

’’Én és az Atya egy vagyunk,, (János 10:30) ………

Én vélekedésem szerint nincs több hátra 50-évnél,de inkább kevesebb.


’’ forgatókönyv,,:

- felfedi magát az Antikrisztus .Megjelenésével kerülne helyére a piramis csúcsa(zárókő)

Jelkép- a be nem fejezett piramis a mindent látó szemmel

- vallások egybe olvasztása,hívők üldöztetése akik nem hódolnak be az ’’Hamis Istennek,,

- 3-napos sötétség, ítélet, Jézus második eljövetele,hozatal az élő és holt lelkek felett,lélekben elragadtatás

- a végső nagy csata Jézus vezeti Isten seregét a Sátán és csatlósai ellen

- azok a lelkek akik kiérdemelték a mennyországba való bejutást részvétel a nagy

ünnepségen ,Bárány menyegzőjén !

Bárány = Jézus

Mennyasszony = a megváltott lelkek


A Háromnapos Sötétség fogja előkészíteni a Világot, Fiam, Jézus visszajövetelére!

Készítsétek elő erre az időre és esményre otthonaitokat!

Szükségetek lesz szentelt gyertyákra, meleg takaróra és fára, fűtés céljából. Takarjátok el ablakaitokat, függönnyel, ruhadarabokkal úgy, hogy ne lássatok ki rajta! Nagy szükség lesz arra, hogy a bejárati ajtóra keresztet tegyetek!

Hordjátok a Szentelményeiteket ( csodás érem, skapuláré) és a keresztet magatokon! Legyenek mindíg kéznél a megszentelt tárgyaitok, a Biblia, a Rózsafűzér és az Imakönyv!

Az állatokat lássátok el tartalék takarmánnyal, hogy ez alatt az idő alatt ne kelljen róluk gondokodni!

Amikor a Nap feketére, a Hold pedig vérvörösre színeződik, akkor tudnotok kell, hogy közvetlenül a Háromnapos Sötétség előtt álltok! A Földön nagyon hideg lesz. Ez az az időpont, amikor be kell mennetek a házaitokba és be kell zárkóznotok! Zárjátok be az ablakot és sötétítsetek el!

Ne hallgassatok azokra a hangokra, amelyek kintről jönnek, mert ezek a hangok a sátán démonjaitól jönnek!

Ha az ajtót kinyitjátok, halálra vagytok ítélve, mint ahogyan azt már megmindtuk, zárjátok az ajtót kulcsra!

A sötétség és a hideg ideje alatt ne hagyjátok a gyertyáitokat kialudni és az időt imádsággal és a

Szentírás olvasásával töltsétek el. Egy helységbe gyűljetek össze! Ha valaki elvesztette volna a házát, fogadjátok be, de ezt addig tegyétek meg, mielőtt az ajtót kulcsra zárnátok!

Ne hagyjátok, hogy a tűz kialudjon, mert három nappalon és két éjszakán tart a sötétség!

De ne aludjatok, hanem imádkozzatok!

Nem fogjátok látni, sem hallani mindazt, ami kint történik. Olyan lesz, mintha felhőkön lebegnétek. Amikor ez bekövetkezik, sok ember még kint lesz az utcákon, már nem érhetik el otthonaikat.

Sokaknak pedig már nem lesz otthonuk, vagy olyan helyen lesznek, ahol nem ismerik ki magukat.

Amikor a sötétség bekövetkezik, két ember közül, akik a földön dolgoznak, az egyik elragadtatik, a másik ott marad.

Kérlek, Gyermekeim legyetek vidám szívűek, Jézus minden rossztól megtisztítja a Földet!

Jézus angylai csatába szállnak a sátán és démonai ellen, és a kígyó fejét sarkaim alá teszi, én pedig eltaposom azt! Szeplőtelen Szívem győzedelmeskedni fog!

Ezután Jézus a a pokolban megkötözi a sátánt!

A tisztítás ideje alatt tűzeső hull a Földre, mindent megsemmisít, ami az ördögtől származott, vagy rossz volt. Többé nem lesz háború, de semmifále lőszer sem.

A harmadik éjszakán a csillagok ismét az égen lesznek, közben Isten az új Földet készíti elő számotokra.

Legyetek engedelmesek és virradat előtt ne nyissatok ki sem ajtót, sem ablakot!

Amikor az ajtót kinyitjátok, a Világ újjá lesz teremtve!

Egy új Tavasz veszi kezdetét. A Nagy Sötétség ideje alatt minden Szent Hely épen marad, éppúgy, mint az állatok és emberek lakhelyei, azoké az embereké, akik Jézus második eljövetelében hittek.

Fiam, Jézus ezer évig fog uralkodni a Földön.

A következő részben az új Földről mesélek majd nektek.


Legyen mindenkinek a saját hite szerint!

2014. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ide is bepofátlankodnak a jehovák. Hogy nem szégyellik magukat!
2014. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 8 No ismét egy sárdobáló,aki nem tud az ószövetségi Jehova és az újszövetségi Isten között különbséget tenni – pedig van!

Lassan írom,hogy te is megértsed –nem vagyok Jehova követője,de hiszem az Egy igaz Élő Isten Igazságát.

Igazságból csak egy van,nincsenek vallások csak igazság van.

„Jehovának” (Jahve-nek) nevezett Isten-alak és Jézus Urunk által prédikált „Szerető Mennyei Atya” közötti óriási különbséget. Jézus a Biblia szerint nem fogadja el a zsidók tanait, sőt megveti azokat. Számtalan esetben kinyilatkozza, hogy a zsidóknak más istenük van!

"Meg akartok engem ölni, mert az én beszédemnek nincs helye nála¬tok. ” „Én azt beszélem, amit az én Atyámnál láttam, ti is azt cselekszitek azért, amit a ti atyátoknál láttatok. " (János 8:37-38.)

„ Ti az ördög atyától valók vagytok, és a ti atyátok kívánságait akarjátok teljesíteni. Az emberölő volt kezdettől fogva, és nem állott meg az igazságban, mert nincsen őbenne igazság. Mikor hazugságot szól, a sajátjáról szól, mert hazug és a hazugság atyja. ” (János 8:42-44.)


Amúgy miért nem a kérdező kérdésére válaszolsz !

2014. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek nagy katasztrófák? Szerinted régebben nem voltak ekkorák, de inkább sokkal nagyobbak? Ha nem lenne net meg tv semmiféle katasztrófáról sem tudnál. Ráadásul ma már annyi ember van hogy sokkal nagyobb esély van rá, hogy életeket követel valamilyen katasztrófa. De a világnak akkor sem lenne vége, ha az ember kihalna.
2014. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!