Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most tényleg akkora dolog,...

Most tényleg akkora dolog, hogy a Mazsihisz kiszáll a Holokauszt 2014-ből?

Figyelt kérdés
Személy szerint csak örülök, hogy nem tartanak igényt több pályázati támogatásra és a Sorsok Háza megépítésének elvetését kérték ami 5 milliárd forintba kerül. Ezt a pénzt sokkal hasznosabb dolgokra is költhetné a kormány. Valamelyik kórház adósságának kifizetése, fejlesztés stb.
2014. febr. 9. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Legjobb lenne, ha egyáltalán nem foglalkozna és kivételezne a zsidókkal a kormány.


Semmivel sem többek, mint a többi ember.Még ha úgy gondolják, akkor sem.

Nem Istenek, nem felsőbbrendű lények.

2014. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetro ***** válasza:
18%
Megint egy holokauszt kérdés, amit nem zsidó tett fel. De a zsidók nyomatják állandóan ezt...
2014. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
K..vá.a unalmas már ez a állandó zsidó ügy . Tényleg nem telhet el 1 nap hogy ne beszélnénk róla? TV-re rádióra gondolok.
2014. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

"Megint egy holokauszt kérdés, amit nem zsidó tett fel."


Elég pofátlan ilyennel jönni azután, hogy a zsidók egyfolytában nyomatják a holokauszt témát.

Ha ők végre bekussolnának, akkor senki nem foglalkozna vele.

2014. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Az lenne a leghelyesebb, hogy amelyik zsidónak baja van Magyarországgal, az szépen menjen el innen, amelyik meg normális, az maradjon. Borotválkozzon meg, járjon rendes ruhában és legyen olyan, mint a többi ember. Nem értem, hogy ezen mi olyan nagy dolog.
2014. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
értelek, de miért kéne megborotválkoznia? vagy rendes ruhába járniuk?
2014. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem kéne. De az nem tűnik fel, hogy az szokott napirenden lenni, amit ott tartanak? És ki tartja ott? Aki állandóan ráharap. Nem kell rögtön itt is csámcsogni az újsághíreken, és rögtön kevesebb szó esne róla. Amiről meg kell, arról hadd essen.
2014. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó de én kíváncsi vagyok mások véleményére is. Ennyi erővel te is figyelmen kívül hagyhatod, ha nem tetszik a kérdés. És az miért baj, ha beszélünk róla? Ezzel csak pont, hogy megoldást próbálunk találni a gondokra/felmerülő kérdésekre.
2014. febr. 9. 16:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megértem a holokausztot is hogy egy tragédia, de ha esetleg nem beszélnénk róla egy pár napig talán könnyebb lenne elfelejteni. El telhetne egy nap úgy a médiában hogy a zsidó szó nem hangozna el.
2014. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Az elozovel en - mint zsido - teljes mertekig egyet ertek. Hagyhatnatok mar beken minket.
2014. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!