Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A horoszkópokat mi alapján írják?

A horoszkópokat mi alapján írják?

Figyelt kérdés

Arra gondolok mint hogy írják a horoszkópokban hogy ez meg az jó vagy rossz fog történni meg ilyenek. Ezeket honnan veszik?


Sosem szoktam előre elolvasni a horoszkópom, mert úgy vagyok vele hogy akkor nem én befolyásolom a sorsom hanem az, de azt vettem észre hogy így hogy visszaolvasom amit pl napokkal ezelőtt írt, vagy este lefekvés előtt az aznapit, hogy elég sűrűn bejön vagy nagyon közel járt ahhoz ami történt velem...



2014. aug. 18. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hasraütés alapján
2014. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem összevetnek pár azonos csillagjegyű embert és ami közös bennük,az alapján
2014. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A horoszkóp egy igen nagy felkészültséget igénylő szélhámosság. Nagyon kell tudni konkrétumnak látszó általánosságokat írni, például: ma rátalál valamire, amit elveszettnek hitt, és most hogy ez egy régi szerelem, vagy egy radír, az már mindegy. Dolák-Saly Róbertnek volt a legjobb horoszkópja: "Az ikreknek leszakad a fülük az ebédlőben" :)
2014. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!