Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósok miért nem mondják meg...

A jósok miért nem mondják meg előre hol és mikor lesz terrorista robantás/támadás?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert szélhámosok
2014. szept. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudják, ahogy semmi mást sem a jövőről. Vagy pedig ők a terroristák, és teljesen azért mégsem hülyék.
2014. szept. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert:

- nincs pénz benne;

- őket is a brancshoz tartozókként vizsgálnák;

- lila gőzük sincs arról, hogy mi a halvány sejtelem.

.

Mindegyikkel állami megrendelésre jósoltatni kéne, akinek nem jön be jóslata, közpénzen fenntartott, teljes ellátású lakást biztosítani. (Vulgárisan: börtön...)

A terrortámadások száma nem, de a pénzért másokat átverők száma rohamosan csökkenne.

(Az APEH már büntetett meg "jóst" számlaadási kötelezettség megszegése miatt. Azt sem tudta előre...!)

2014. szept. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

privátban kaptam egy emailt de itt válaszolnék:


"Mi ertelme lenne ha kozolnek elore? Ez kinek lenne hasznosabb?"


Annak lenne hasznosabb aki ott van és nem kéne meghalnia.

2014. szept. 2. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Mert a jóslás annyira nem precíz, hogy akik pontos időpontokat meg hasonlókat jósolnak azok szélhámosok

2. Akik professzionális jósok 100%, hogy szélhámosok

Én szoktam hobbiból jósolgatni magamnak meg a baráti körnek. Tarot kártyát használok, amibe szinte bármit bele lehet magyarázni a szimbolikus jelentések miatt. A trükk az, hogy a kikapott kártya szimbolikáját egyeztetni kell annak a személyiségével és körülményeivel akinek jósolsz. Én általában nem mondom azt, hogy "ez fog történni" és kész, mivel a jövő nem fix. Ehelyett azt mondom, hogy "ha ezt akarod elérni akkor ezt kell csinálnod és akkor valószínűleg ez fog történni".

2014. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Laylah ***** válasza:
Mert jósok és nem látók vagy időutazók.
2014. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem érdekli őket. És igen, nem is fizet érte senki.

Aki meghalt ott, annak pont akkor meg kellett valamitől halnia, ilyen egyszerű. Ha nem a támadásba hal bele, elütötte volna a villamos egy óra múlva.

2014. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!