Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Budapesten "igazi boszorkányt"...

Budapesten "igazi boszorkányt" átok levételre hol találok?

Figyelt kérdés
Trollkodás nem érdekel köszi :)
2014. szept. 3. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fordulj ahhoz, akivel együtt egy másik embert próbáltatok tönkre tenni. Ahogy akkor segédkezett neked, úgy fordulj hozzá, hogy akkor szabaditson meg attól akit "kiengedtetek a palackból".:)
2014. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem próbáltunk meg senkit tönkretenni épp ellenkezőleg.

Mondjuk nem igazán értem mire szeretnél kilyukadni de a szavaidból úgy veszem le azt gondolod ártani szeretnék bárkinek is holott én vagyok,akinek ártanak

2014. szept. 3. 18:44
 3/13 anonim ***** válasza:

2 Aha, érdekes hogy kivétel nélkül ezt mondják, aztán pont a fonákja derül ki.


Tudod, hogy a buktád?


Hogy egy laikus, aki soha nem nyúlt a mágiába egész életébe,és őt rontják, az sosem boszit keres, mert fogalma nincs mi is ez az egész körülötte-első körben.Csak szabadult a helyzetből.


Ha már hazudsz, legközelebb okosabban tedd. A banánhéjadon meg te csúsztál, és estél, de hatalmasat.

2014. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*Csak szabadulni akar a helyzetből.
2014. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
EZO TV iroda
2014. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rossz dolgok hada történik velem és tippként mondták,hogy keressek valakit,aki ezzel foglalkozik :D De te rettentő okos vagy mit ne mondjak,hogy pár sorból rám mondod,hogy hazudok. Közben persze fogalmad nincs a történetről. Köszöntem a válaszod úszkálj tovább mást boldogítani az agymenéseddel :D
2014. szept. 3. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A saját írásod buktatott le, utólag már ne próbáld magyarázni a bizit.
2014. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

kölcsönadjam az asszonyt?

az egy igazi boszorka!

2014. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mágiát rendelésre kérni szerintem túl kockázatos, mivel soha nem tudhatod, hogy csalóval állsz-e szembe (90%, hogy igen). A legjobb megoldás az, ha mégis akarsz varázslást, hogy hobbiként kitanulod.

Ha tudsz angolul, töltsd le ezt: *****

Ebben nagyon sok okkult könyv van, a klasszikusoktól (Grand Grimoire, Salamon Testamentuma, Mózes Kardja, stb.) a modernebb alkotásokig (káosz mágia, stb.).

Jó olvasást!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
McGalagony professzor elég jó boszorkány, 200+ áfáért mindent elvállal.
2014. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!