Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek ez valami átok...

Szerintetek ez valami átok vagy ez a sors rendeltetett nekünk?

Figyelt kérdés

Nos a kérdésem az lenne hogy Isten direkt ilyen szemét, vagy egyáltalán létezik? Mert én most 18 éves vagyok, 10 éves koromig nem hittem benne, és most az utóbbi 8 évbe hittem benne de nem segített soha se, mert ha segített volna akkor a volt "édesapám" nem tenne keresztbe, oknélküli feljelentésekkel és lopkodással, illetve nem tudna sikkasztani (rokkantnyugdij és mellete dolgozik) így havi 140 ezerből él egyedül és a 4 szoba kutyájával (palotapincsik)-el egy háztartásba, és még ő panaszkodik, mikor nekünk 4-re alig jut 110-125 ezer forint, úgy hogy abból 30-40 minden hónapba elviszi a gyógyszer, 50-60 ezret a számlák és a hitelek amit ő vetettet fel velünk még régebben, és a maradék jut élelmiszerre...1 éve Januárba az RTL Klub volt kint nállunk a kutya feljelentés miatt és mert éhezünk, és ott is egy ideig jöttek az adómányok, majd egy idő utánn jött az "édesapámnak" egy nője aki cigány volt és állítólag tudod jósolni és megátkozott minket azóta semmi nem jött, illetve hiába lottózok és probálkozok hátha jobb lenne az életem/életünk, de 1 találatnál több soha se jön be...Pedig a pénzt nem csak magamnak és a családnak szánnám, hanem barátoknak, hajléktalanoknak, kórházaknak, beteg gyerekeknek, de sajna Isten keresztbe huz minden ilyen tervemet, amivel magunkon is tudnánk segíteni és másokon is...Isten egyáltalán létezik? Nos ez jó kérdés...Talán az ördöggel kellene jóba lennem hogy a szerencse mellém álljon?

Valaki mondja meg, nap mint nap ezen gondolkozok de nem jövök rá a válaszra...Probáltunk már jósoltatni, de nem jött be...Probáltuk már az AstroTV-t és az EsoTV-t is, de ők is inkább csak -40 ezres telefon számlát csináltak pár perc alatt...El kellene mennem házilag valami jóshoz hogy levegye ezt az átokot? Vagy ebbe az életbe az anyukámnak, 80 éves mamámnak, 100% fogyatékos 24 éves nővéremnek és nekem ez a sorsunk? :(

Válaszokat előre is köszönöm, remélem valaki tud segíteni, mert már nem nagyon bírjuk idegileg :/ :(



2014. ápr. 4. 02:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo! Istent ne ugy kepzeld el,ahogy a templomokban predikalnak rola tevesen. O nem buntet senkit,es nem is ugy jutalmaz hogy az oledbe pottyant egy lotto 5-ost. Tudod,hany ember remeli ugyanezt? Hallottad azt a mondast,hogy Segits magadon,Isten is megsegit? Valahogy igy tegyel. Szerintem van olyan hogy valakinek nehez sors adatik a mostani eletere,de ez nem azt jelenti hogy vegig kell szenvedni es csodara meg adomanyokra varni. Isten szabad akaratot adott az embereknek. Donthetsz ugy hogy szenvedsz es mastol varod hogy megoldja a bajaid persze,de ugy is hogy teszel valami ertelmeset te is magadert es a nehezsegek ellenere probalsz jobb eletet teremteni. Ezzel nem a josoltatasokra gondolok! A tv-beli kamu,penzlehuzas,ahogy a mukodok zome is kokler. Az igazi jos se mondja meg neked,mikor nyersz a lotton. Utat mutathat,de tenni akkor is neked kell a jobb eletert. A jos penzet koltsd a csaladodra,maris elorebb vagy! Apaddal ne foglalkozz,ha feljelentget ok nelkul,a rendorseg ugyis elhajtja,majd megunja. A hitelt sajnos fizetni kell,ha mar beleugrottal. Probalj munkat vagy pluszmunkat keresni,takaritast,idos gondozast,segitest,amihez ertesz,ami adodik. Nem rendezkedhetsz be adomanyokra,szerinted ki tud eltartani minden nehez sorsu csaladot? Az atok meg butasag,az a no csak ratok akart ijeszteni,nyilvan tudta,hisztek ilyesmiben. Ha igen arra fogod majd minden nehezseged,mert az kenyelmes is. Ha a sorsod jobbra fordulasaban hinnel toretlenul,az kovetkezne be. Tudom nem konnyu,de attol meg ez a torveny,hogy azt kapod amiben hiszel. Ha probalnal pozitiv lenni,az nem kerul semmibe,lehet rosszabb tole,mint ami ugyis van? Nem hiszem. Ne lotto 5ost akarj rogton hanem kis leptekkel haladj,pl.egy kis pluszbevetelt kerj. Indulj el es alakitsd vegre te az eleted! Sok sikert!
2014. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Einstein mondta allitolag, hogy ket dolog van, ami vegtelen, az egyik az Univerzum, a masik az emberi butasag, de az elsoben nem egeszen bizonyos.


Josok, EZO-tv, RTL-Klub 'riport' (gondolom valami Fokusz-forgatas vagy monika-show), edesjoistenem.


Tudod mit, nektek ez a sorsotok, mint ahogy minden mas tanulatlan, elhetetlen, mindenert masokat okolo balfeknek. Nyilvan Isten 'akadalyoz', nem az alkesz/tolvaj csaladtagok, akik hitelt vetetnek fel veled, meg nyilvan lottora kell kolteni a maradek keves penzedet is, ez azert is a Szerencsejatek a hibas, hogy nem nyertetek...

2014. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Isten nem produkal neked tobb bajt, de megovni sem tud a problemaktol. Isten segit abban, hogy minden akadalyt at tudj lepni.
2014. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Nekem az a véleményem, hogy teljesen felesleges átkokban hinni, mert ebbe beleőrül az ember.

Az Eso Tv valóban nem működik, sem az Astro Show! Gondolom a személyes jóslás sem, de azt még nem próbáltam.

Ha választani kell, akkor inkább ez a sors rendeltetett.

Minden jót!

2014. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Masodik valaszolo: DDD. Mondjuk nem lehet mindenki diplomas,de az ilyen ,egyszeru emberek, olvastan azert elgondolkodom hogy tenyleg muszaj mindenkinek szaporodni? Nyugodtan valami vizsgahoz lehetne kotni mint a jogsit. Elvegre EMBERT nevelni mindennel nehezebb es nagyobb felelosseg!
2014. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nagy a baj kérdező!

vagy kamu, provokáló a kérdésed, amit jobb lett volna a vallás kategóriába feltenni, mert ott jobban harapnak rá, és jobban eléred a célod hogy az ateistákat meg a hívőket összeugraszd, de itt max szkeptikusok és ufo hívők vannak, nem fog akkora vizet zavarni a kérdésed, mintha a feljebb írt kategóriába írtad volna ki.

na további jó szórakozást, remélem törlik is hamar a kérdésed, mert nagyon provokáló.

2014. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Isten egyáltalán létezik? Nos ez jó kérdés...Talán az ördöggel kellene jóba lennem hogy a szerencse mellém álljon? "


pityu!

ha a fenti logikai következtetést kicsit tovább viszed, akkor pont a kérdésed megcáfolása jön ki.mert ha ördög létezik, akkor a Isten is.

mondom én, jobban jártál volna a vallás kategóriával, ott már ízekre szedtek volna.

2014. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A Teremtő, vagy ahogy Te nevezed; Isten létezik! Ha nem létezne, mi sem lehetnénk. Mi a részei vagyunk, és azért talált ki minket, hogy Önmagát - rajtunk keresztül - megismerhesse tapasztalati szinten. Sors nem létezik, mert akkor nem lehetne választási lehetőségünk! Átok; csak magas fekete mágiai ismeretekkel rendelkező személyek képesek ezt a területet kezelni! Ne aggódj, sok a csaló, akik csak pénzt akarnak az embertársaikból kicsalni, a hiszékenységükre, butaságukra alapozva. Tehát, nem képesek neked ártani, főleg, ha nem fogadod el annak a létét!!! Te magad tudsz a leginkább ellenük védekezni.

A Tv-s jósok kivétel nélkül erkölcstelen, szemét csalók!!!!!!!!

Viszont véletlenek sem léteznek! A "mostani" életedet többedmagaddal egyetértésben terveztétek meg. A tervekre nem emlékszik itt az ember mindaddig, míg magasabb szellemi szintre nem emelkedik. Ha az apád szemét, az azért lehetséges, mert lehetőségként szerepelt a terveitekben. De más tervek is vannak, a kérdés mindig az, hogy hogyan óhajtunk viselkedni a másikkal. Semmi nincs eleve elrendelve!!!

A lottó ötösre várni felesleges, kb. 45millió az 1-hez, az esély rá. Fontos, hogy valódi emberi gondolataid legyenek, ne - a bármi úton történő meggazdagodás lebegjen a szemed előtt. Mindennek van következménye, csak sokan ezt az alapigazságot nem értik még. Majd fogják. Ha nem haragszol, vannak helyesírási- és fogalmazásbeli hibák az írásodban. Fiatal vagy még, olvass sokat, persze értelmes írásokat, könyveket!!!!!!!!! Még egyszer hangsúlyozom: senki életébe véletlenül nem tud semmilyen élethelyzet bekerülni az Ő akarata nélkül! Így a Tiédbe sem. Valami oka van az éltedben lévő nehézségeknek. A válaszokat csak ÖNMAGADBAN tudod megtalálni, senki sem képes mások életét élni. Megjegyzem: az én életem is igencsak nehéz, de egy adott életben a kereteinkből kilépni nem tudunk, mert nincs rá lehetőség. Ami nem azt jelenti, hogy nem lehet változtatni, csak azt, hogy a terveinknek megfelelően a választási lehetőségeinken belül tudunk mozogni. Nyilván neked is van valami más lehetőség. Itt viszont a Földi tudattal nem emlékszünk rá, mit is terveztünk a "mostani" életre. Minden jót kívánok!

2014. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Minden nyomorúságodért Istent hibáztatod?

Ez egy elég könnyü álláspont.Átok azokat súlytja akik

hisznek benne.Ne legyél elkeseredve,inkább kérd

Uradat,hogy segítsen! A jósokat meg feledd el,

mert ez már nagyiparrá lett országunkban.

2014. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
H negyen csak ennyi penzt kaptok,gondolom senki sem dolgozik a csaladban,meg az sem,aki tudna. Feltetelezem,te kerdezo is felnott vagy,keress munkat,barmit,akar kozmunkat. Anyukad kerhet a tesodra emelt apolasi dijat,plane ha nagyidat is el kell latni,elintezni. Szerintem kozgyogyellatas is jar,utanajarni. Nagyidnak csak van nyugdija? Par evente lehet rendkivuli emelest kerni a nyugdijfolyositonal. Ha apaddal nem laktok egyutt,kerjetek a birosagon rokontartast tole a beteg noverednek. A csaladsegitohoz menjetek be,ott segitenek. Ne az atokra fogd a rossz eleteteket,ami nem is letezik,es ne adomanyokat varj a seggeden ulve,hanem emeld fel a popod es tegy azert hogy jobb legyen! Elarulom,az emberek nem fejostehenek,hogy evekig kuldik az adomanyt es eltartjak a fel orszagot,mert aki ad,annak is keves van altalaban! Ideiglenes dolog,amig osszekapod magad hogy megelhetest keress. Nem az atok miatt apadt el a kenyelmes megelhetes. Huzz el dolgozni szepen.
2014. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!