Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » S. O. S. Donatella Reyes...

S. O. S. Donatella Reyes elérhetősége?

Figyelt kérdés
Donatella Reyes elérhetőségére lenne szükségem!

2014. szept. 18. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy ez hülyeség. Nem nekem kell hanem a nagymamának. Az egész úgy kezdődött hogy meglátta a hirdetést, feladta. A mai nap hívta tesómat valaki de nem nagyon értette hogy mit mond csak annyit hogy valamilyen Kft. Ezt a tesóm mondta a mamámnak és ő biztos volt benne hogy Donatella hívta. Most mi vagyunk a szarok hogy miért nem értettük hogy mit mond. Minden nap bejön és órákon keresztül mondja hogy biztos hogy nyerünk. Már az agyamra megy. Úgy vagyok vele hogy inkább hívja fel fizessen amennyit akar, majd tanul a saját kárán én már számtalanszor elmondtam neki hogy átverés. Már eljátszottuk ezt a telejósdával. Én már nem birom, majd felhívja és elintézi magának. nekem csak az elérhetősége kell mert minket zaklat vele hogy találjuk meg a telefonszámát.
2014. szept. 18. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!