Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hatvan környékén jósnőt...

Hatvan környékén jósnőt keresek. Elérhetősége? Tapasztalat róla?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Tapasztalatom: Több jóst csuktak már be, mert levette az áldozatait. Gondolj csak bele, ha azt jósolja neked, hogy holnap elüt az autó, és te emiatt nem mész ki az utcára, és nem üt el az autó - akkor hazudott a jós. Ha pedig mégis elüt egy autó, akkor meg mit ért a jóslat?

Inkább azon a pénzen idd le magad, az legalább meglátszik. Mindenesetre ha kidobod az ablakon a pénzed, annak több haszna lesz, mert ha valaki megtalálja, az örülni fog neki.

2011. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Jó pénzért én is azt mondom, amit hallani akarsz. Ezen alapul a jóslás.


Határozatlan emberek megerősítést kérnek másoktól, akik intellektuális képességeiket (és gerinctelenségüket) kihasználva leveszik pénzre a naív,szenilis idős embereket.

2011. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mért mindig csak jósnőt keresel? Szerintem ez inkább társkeresés kategóriába mehet.
2011. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Először is köszi a semmit. Másodszor: most keresek először, így az utolsó hozzászólót nem értem - ráadásul férjnél vagyok, nincs szükségem másra.

Na, azzal egyetértek, h vannak lenyúlós "tanult" jósok. Ezek nem érdekelnek. Ahol eddig egyszer voltam, az pl egy idős, már alig halló és látó nénike volt. Igazából a jövőről csak nagy vonalakban mondott pár dolgot, de a múltamról, és az akkori életkörülményeimről igen sokat tudott. Kis lepukkant parasztházban élt, szóval szerintem nem volt benne semmi himi-humi. Engem ilyen érdekelne. Ja, és azért sem lenyúlás, mert nem volt "tarifája". Sajnos a néni már meghalt, ezért érdeklődnék.

Harmadrészt: hagy költsem már a pénzem arra,amire akarom.

KÖSZI

2011. szept. 16. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Végül is, valóban. Nem megbántani akartalak, csak nem értem a szándékot. Ez ellen nincs orvosság.

Itt egy jósnő, aztán uccu: telekangela@telekangela.hu

2011. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is vállalok jóslást, 15.000 ft/negyed óra.

Szép jövő jóslás felára +5000 forint.

Gyermekáldás kiolvasása csillagokból egyszeri 60.000 Ft


Diplomás jós vagyok, tisztánlátó, pénzenergiaszakértő, távhallgató, biorezonancia terapeuta és csillagjegykutató.

2011. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te vagy 60 éves, vagy te csak a 60 év körüli jósnőkben bízol?
2020. nov. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!