Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy tudnék valakit eltántorít...

Ladolius kérdése:

Hogy tudnék valakit eltántorítani a jóslástól?

Figyelt kérdés
Anyuról van szó, egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyenekkel foglalkozik... Emelt díjas sms-ben jósoltat :( :(

2014. okt. 27. 20:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű. Ez olyan, mint a kábítószer. Problémát nem old meg, de egy ideig hat és az ember rózsaszínben látja tőle a világot. Így szenvedélybetegséggé válhat. Akkor pedig komoly terápiát igényel a leszokatás.
2014. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
olyan elkeserítő... 50 éves emberről beszélünk és ennyi esze van... Nem nagyon tudok elköltözni, de én nem tudok már vele együtt élni, ha ennyi a probléma megoldó képessége...
2014. okt. 27. 20:46
 3/24 anonim ***** válasza:

Valószinüleg sehogy, mert hisz és bízik benne.

Hitében megingatni, vagy lebeszélni hitéről az embert nehéz, a lehetetlen határát súrolja.

Hisz abban, hogy helyes dolgot tesz, tehát aki lebeszélni akarja róla, az helytelenre akarja kényszeríteni.

2014. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De egyszerűen hogy hihet valaki ilyenben... 20 éve tönkrement a házassága, nem kell túl nagy jóstehetség mi a megoldás erre a csakrát vagy mi a szöszt kéne megtisztítani vagy mit a jós szerint... Nem lehet valami tiltást kérni, mert sms-ben jósoltat... Úgy tudom kaszinókban van öntiltás.
2014. okt. 27. 20:55
 5/24 A kérdező kommentje:
szóval a csakrát vagy mi a szöszt, csak belegabalyodtam a fogalmazásba, elnézést
2014. okt. 27. 20:57
 6/24 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy gondolom, hogy nem a csakrát, hanem a csiklót kellene ott megpiszkálni! Bocs! A jelenség nyilván lelki okokra vezethető vissza, rögtön gondoltam, hogy édesanyádat valami nagy trauma érte. De azóta egyedül él? Egy megértő társ meglehet sokat segítene rajta.
2014. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Elveszed a telefonját.
2014. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Haragszik ez minden férfira... Csak ilyen hasonszőrű barátnői vannak akik reggeltől estig tudnák szidni a férjüket, párjukat de azért érdekes módon egyik sem tudja megmondani, mikor vett saját pénzből valami nagyobb dolgot... Emiatt kialakult benne egy világ sajnos ami elég torz...
2014. okt. 27. 21:07
 9/24 anonim ***** válasza:

Abszolút érthető. Nem tudom mennyire bizalmas a viszonyotok, de legelőször a bizalmába kell férkőznöd! Aztán beregisztrálni egy társkeresőre, ha akarja, ha nem. Actung!:

A társkeresőkön a férfiak cirka 95-98%-a szélhámos, szoknyavadász. Válogatni! Aztán majd kialakul.

2014. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem megoldás, mert a normális emberek frusztrálják... Akivel kijönne, az szintén valami ökör lenne szerintem...
2014. okt. 27. 21:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!