Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy tudnék valakit eltántorít...

Ladolius kérdése:

Hogy tudnék valakit eltántorítani a jóslástól?

Figyelt kérdés
Anyuról van szó, egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyenekkel foglalkozik... Emelt díjas sms-ben jósoltat :( :(

2014. okt. 27. 20:22
1 2 3
 21/24 Ozmium42 ***** válasza:

"Jövőjét vágyta látni minden:

S szemét behúnyja most ijedten."

2014. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Kinyílni? Nekem ez akkora csalódás, az életemben nem fogok tudni bízni senkiben, saját anyám ide jutott, hogy van gyereke, van mindene ami kell az élethez és mégis elégedetlen és jósokhoz menekül, hogy jaj mi a megoldás??... Meg nincs leírva sehol, hogy párjának kell lennie az embernek a boldogsághoz... Nekem szerintem a napjaim meg vannak számlálva itthon, de az tuti egyedül cuccolok el, de akkor széttör egy álmot, hisz albérletet nem tudok fizetni a fizetésemből így szépen felélem amit megtakarítottam... És még jós sem vagyok, hogy tudjam, hogy ez lesz, mert büdös csaló emberek lelkileg labilis embereket kihasználnak illetve tulajdonképp nem is őt, én faragok rá, mert engem zavar... Én hamarabb ugrok a dunába mint felhívjak egy ilyet...
2014. okt. 27. 22:56
 23/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a legelkeseredettebb emberek fordulnak az ilyen balgasághoz... Legalábbis a környezetemből kiindulva... Semmi köze a rendszerváltáshoz semmihez.. Ez a valaki akiről szó van, vállakozó és na bumm nem úgy megy a bolt ahogy illene, nade minden halódik, mert átalakulnak a szokások ez puszta fizikai tény. Hogyha 300 ft-ért kihozza a tesco a megrendelt árut, jóhogy onnan rendel sok ember, nem elmegy a sarki boltba... És még mindig nem vagyok jós :)
2014. okt. 27. 23:40
 24/24 Adri+ válasza:
Szia. Ha jósoltat, az alapjában nem baj. Csak ne smsben, ne tvn, ne telefonon keresztül. Ha elveszed a telóját talál más utat. Ne kend a saját tehetetlenséged anyukádra. Menjél suliba. Építsetek ki normi emberekkel kapcsolatot. A spórolt pénzed teheted lakáskasszába, és ,Azonnali hitelt' is nyújtva tudsz új/használt házat/lakást venni. kb 8mftig. Ez beválhat, például. Ha dolgozol is mellette, simán megy a 25eftos részleted is. Ez egy tipp
2015. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!