Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megtudnátok mondani, nekem...

Megtudnátok mondani, nekem kérlek, hogy a lenti 3 kártya mint jelent?

Figyelt kérdés

Kérdésem a következő volt a kártyákhoz :.

Azt kérdeztem tőlük mi lesz velem és a szerelmemmel akit nagyon szeretek, de jelenleg nem vagyok együtt vele, de úgy vélem hamarosan újra együtt leszünk vele. Sok dolgot tettem azért, hogy vele lehessek.

1.Főhadnagy

2.Kedves

3.Özvegy


[link]


Ezek a kártyák nagyon régiek, és váratlanul találtam őket, sajnos a jelentésükkel nem vagyok tisztában.

Köszönöm előre is a segítséget!



2014. dec. 6. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem fogsz vele ismét együtt lenni, de nem is igazán fogsz bánkódni miatta. Már túl vagy rajta, hamarosan "el is temeted"!


Előtted egy új kihívás, egy újabb feladat, mely teljes erő-idő-energia-befektetést igényel tőled!

Azért nem jelent új szerelmet, mert akkor a "szívkirály" kártyának kellene ott állnia, de a tiszti rang valami egyéb kihívást jelent. Munka, pozíció, társadalmi elismerést hozó feladat, elfoglaltság, melynek során meglehet, hogy egy időre a magánéleti dolgok is egy kicsit háttérbe kerülnek.

De te ezt nem fogod bánni, vagy legalábbis ezek a kártyák nem mutatják, hogy mi fog történni azután.

2014. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A harmadik szem ***** válasza:
Semmit nem jelentenek.
2014. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért ne jelentenének valamit ?
2014. dec. 6. 22:08
 4/8 A harmadik szem ***** válasza:
Mert véletlenül találtad ezeket a kártyákat. Csak az ember következetes. Azaz, ha egy ember adja neked ezeket, akkor valószínűleg társít a kártyákhoz további jelentést is, okkal adja neked pont ezeket a kártyákat. Ez esetben véletlenül találtad pont ezeket a kártyákat, így nem jár velük a jelentés sem.
2014. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mondjuk, mostanában rossz dolgok fele hajlottam, legyen annyi elég, hogy sötétben sötét dolgot találtam az asztalon, amit egy sötét erő rakott oda.
2014. dec. 7. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a kártyát, megtudnád mondani milyen? Én segíthetek neked!
2014. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális a kérdésed, akkor segíthetnék. Gyönyörű ez a kártya!

Nem volt megfelelő a kérdés feltevésed! Ez abból is látszik, hogy mi jött ki. Pontosan a kérdésedet ill. az azt körülvevő mondatokat jelenti. Azt, hogy sokat tettél a cél érdekében. Tetted azt úgy, hogy sokszor fejet hajtottál, elveidet is sutba dobva, csak a célra koncentrálva, még akár erődön felül.

Tudni kell kérdezni!

A kérdésedet jól tervezd meg! Legyen célra törő, konkrét. És egyszerre csak egy! Nem kell körülírni, mint a Te esetedben tetted. Pl. Lesz-e még szoros kapcsolatom a barátommal, vőlegényemmel stb. az erőfeszítéseim hatására. Valami ilyesmi. Rakd ki az asztalra magad elé a Kedves, Udvarló vagy Szivkirály és a Pap vagy Lelkész lapokat. Ha feltetted a kérdést, keverés után rakj ki 5 lapot az asztalra. Írd meg az anti690807@freemail.hu email cimre. Nagyon szívesen segítek.

2015. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,ha szerencséd lesz,holnap is lesz székleted !
2015. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!