Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik Tarot paklit használját...

Melyik Tarot paklit használjátok? Miért azt?

Figyelt kérdés
Üdv és köszi R.
2015. jan. 4. 08:34
1 2
 1/15 Legoman ***** válasza:

Teljesen mindegy, milyen kártyát használsz. Hisz a kártya az csak segítség, az igazi értelmezés nem a kártyára van írva.

Én nem is szoktam elolvasni a kártya jelentését, és sokkal jobb úgy.

Egy igazi, ügyes jós üres lapokból is tud jósolni.

2015. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Köszi a hozzászólásodat. Te melyik paklit használod? Miért azt?

2015. jan. 4. 09:05
 3/15 Spilerke ***** válasza:
43%
Én a pókert használom, mert imádok pókerezni az interneten már milliomos vagyok. A jóskártyát nem ismerem, de biztos azzal is jól lehet szórakozni úgy tudom a csontváz az halált jelen a cigánykártyában.
2015. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Legoman ***** válasza:

Én találtam otthon egy paklit, és azt használom. Azért, mert nincsen más.

De ugyanazt jelentik a lapok minden pakliban, és mindenkinél mást.

2015. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Én azt hittem, hogy a csontváz az anorexiát jelent:)

Mindegy a póker amúgy is sokkal értelmesebb.

2015. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a Rider Waite félét használom. Volt szerencsém más fajtákhoz is, de amennyire a jóslás elfogadható, ez vált be legjobban. Letisztult szimbólumrendszere van, rengeteg leírással. Egyáltalán nem mindegy melyiket használod, mindegyikkel máshogy kell bánni. Ha valaki pusztán a megérzései alapján használná őket, és valóban mindegy lenne a pakli, tulajdonképpen kártya sem kellene neki.
2015. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Legoman ***** válasza:

Én a megérzéseimre hagyatkozok, az érzésre, amikor felfordítom a kártyát, milyen szín jut az eszembe stb. Valamikor úgy válaszolok neki, hogy meg se mondta a kérdését. :D

Szerintem az érzés a legjobb, mert nem kell megtanulni a lapok jelentéseit, ha profi vagy, és nincs nálad tarot, de jósolnod kell, akkor üres lapokból is menne stb. :D Míg a másiknál meg kell jegyezni, mi mit jelent.

Az álomfejtés is tud egyébként benne segíteni. Ha tudsz álmot fejteni, akkor könnyebb kiolvasni a lapokat. :)

2015. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lego, pont ez lenne a lényeg. Ha tudsz jósolni, akkor nem kell eszköz. A jóslás inkább adottság, mint tanulható képesség. A Tarot, vagy bármi más eszköz inkább kódfejtés, amiben tanulni kell (az eredeti jelrendszerből és tapasztalatból egyaránt) hogy mi mit jelent. A kérdező eziránt érdeklődött, ezért nem mindegy, hogy melyiket szeretné használni.
2015. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Legoman ***** válasza:
Rendben, akkor átadom a terepet. :D
2015. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Spilerke ***** válasza:
#7 A kártyajóslás nem úgy megy, ahogyan te gondolod a kártyajósláshoz ismerni kell a lapok jelentését, mert az állítólagos jósok ebből tudják kiolvasni a jövőt. Persze én ebbe nem hiszek, de valahol ezt olvastam róla.
2015. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!