Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Saját kezűleg készített...

Saját kezűleg készített lenormand kártyát ha csinálok ugyan olyan jó és működő képes mint az igazi boltban vett? A jelentesuket tudom, csak működik e.

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Hová süllyedünk? -_- Persze, éppen annyira működni fog, mint egy számítógép hamuja. És ez a helyzet a boltival is. Mennyi pénzt dobtál ki holmi jóslós hazugságokra? Mennyi időt vett el az életedből ez a baromság? Gondold át: Ha visszaszerezhetnéd az eltékozolt energiád, mire használnád?
2015. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi kínod van? Ha nem tetszik nem kell elolvasni xd nem a te kedvedért írtam ki, JÓ?! Minek írsz hát idő megy az életedből te szerencsétlen! Volt gyerek korom, de ahogy látom neked nem, engem arra tanítottak hogy ha valami nem érdekel nem szólok bele, légy büszke magadra "jaj beoltottál" ;)
2015. jan. 6. 18:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha teljes olyan, mint a bolti, akkor semmivel sem tud kevesebbet.
2015. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :D
2015. jan. 6. 18:57
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Közlöm veled: volt gyerekkorom. Nem is akármilyen. De azt tudom, hogy én sokkal érdekesebb dolgokat műveltem akkor. Pár példa a kedvedért: sárkányrepülés, síelés, 1 öngyilkossági kísérlet. És egyszer jósoltattam ilyen szarsággal is. Tudod, mi lett? Szív

Most boldog időszak következik! Siker, szerencse, öröm. Pozitív kártya. Ezután történt egyes s más, majd depressziós lettem, és jött a kísérlet...

2015. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De nekem eddig bevált... Mindent pontosan megmondhatom. Én hiszek benne, nekem is hasonló gyermekkorom volt meg nyugtalan. De,ki mibe hisz.
2015. jan. 6. 19:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Katicaka, szerinted komolyan egy csomag kártya hibája az, ha nem az történik, amit kiolvasol belőle? :D
2015. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 DarkLantern ***** válasza:
Igazából a saját készítésű kártya (vagy bármely más spirituális eszköz) akkor a legerősebb ha saját magad készíted, hisz a készítés folyamán saját energiáidat viszed bele az eszközbe, jobban rád hangolódik.
2015. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt hallottam még aki fehér mágiával foglalkozik az pokolra jut vagy mi a szösz, ez komoly?
2015. jan. 7. 17:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Se pokol, se fehér mágia nem létezik, megnyugodhatsz. A szándékaidra figyelj oda.
2015. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!