Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek olyan streamer letolte...

Keresek olyan streamer letoltest ami helyetesiti az IDM? Jelenleg Freemake-em van, de nagyon nem az igazi! Hasznaltam egy honapig az IDM-et, fantasztikus, de az ingyen proba utan mar nem tudom hasznalni

Figyelt kérdés
Pedig az egyik legprofibb program amit valaha hasznaltam!Ha esetleg valaki tud egy ugyan ilyen jo streamert mint az IDM,ami barmit,barmikor leszed,akarmelyik oldalrol,kerem segitsen.Koszonom

#ugyan #jo mint #az IDM
2013. okt. 28. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

kikapcsolod teljesen az idm-t ,ezta crack-et bemasolod a telepitesi mappajaba:

[link]

elinditod ,regisztralod

nev barmi

email barmi

serial

7G7QY-NZWKQ-23KRA-RAMQ4

2013. okt. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a vallaszodat,de idaig en is eljutottam,de a serial numbernel elakadok.Sajnos nincs megbizhato linkem a serialhoz,ami fent van a netten,99% tele virusal es kamu!Ezert kertem ha van valakinek egy jo otlete a letolteshez.
2013. okt. 28. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:

ejha


nalad gondok vannak


letoltod a hivatalos oldalrol;

[link]


telepited es a fentiek szerint crack-led


a crack tesztje;

[link]


[link]

2013. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!