Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nagyon szeretnek megtanulni...

Nagyon szeretnek megtanulni kave-bol ( zacc) josolni? Valaki, aki persze komolyan is gondolja, sehitene ebben?

Figyelt kérdés
Nagyon regota vagyom arra, hogy sikeruljon a keve megivasa utan valamit latni is a csesze aljan! Tehat annak a valaszait varom aki komolyan gondolja es van ram annyi ideje, hogy megtanitson! Talan kell e mondani valamit ? Vagy csak a formakat nezni es azok alapjan?

2015. jan. 29. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki csokipapírból jósol, megkérdezem, hogy ért-e ehhez is esetleg.
2015. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
A zacc sem látja a jövőt, te sem.
2015. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Én csak annyit értek a kávéból való jósláshoz, hogy ha már a zaccot látom, akkor kiürült a poharam, és nem jól főztem le, mert a zacc is belekerült.



Na, ennyi lenne a jóslás...idióták

2015. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen igy igaz utolso, eddig en is igy gondoltam, amig sajnos nem josolt nekem valaki, es bevallt! Nem hosszutavu joslas volt, furcsa volt nekem az egesz, hiszen mindaddig nem volt benne semilyen reszem! Szoval ez valami mas volt! Mind1!
2015. jan. 29. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:

"2"


Te egy nagy és mindent tudó ember lehetsz. :D Bármelyik szempontból is közelítjük meg az életet, mindenképp egy rendszerhez jutunk, ahol minden mindennel összefügg. Ettől függetlenül logikusan hangzik az, hogy a zacc nem látja a jövőt, azonban hogy "te sem", az már kissé problémás felvetés. A "zaccnak" logikusan nincs szeme, de a kérdést író személynek feltehetően van, így ha a miértjét nem is tudhatjuk, a lehetőségét fenn kell tartani, ha másért nem, pusztán az objektivitás kedvéért, amely egy szabadgondolkodó ember sajátja. Pontosan ez az a fajta gondolkodás az, amit jó páran próbálnak szabotálni, mint szcientológia, szabadkőművesek, cionisták és egyéb eszement társulások. Mint látható eredménnyel teszik, néhány ember esetében..


A kérdezőnek pedig csak annyit írnék, illetve kérdeznék tőle. Vajon jobb lenne az életed, ha tudnád miről szól a jövőd? Nem éreznél kevesebb késztetést arra, hogy megvalósíts valamit, ha azt egyszer már megvalósítottad? Mi annyiban különbözünk egymástól, hogy te hiszel valamiben, én pedig tudom, hogy létezik. Nem körülírtan, hogy "majd találkozol egy fiúval", avagy egyéb marhaság. Akkor fogod tudni és nem csak hinni, hogy látható a jövő, amikor megtapasztalod egyéb külső és egyben tudatos (gondolok itt kizárólag az emberre) hatás nélkül. Hatást kiváltó dolgokról van szó, ebben egy nem tudatos ember is szerepet játszhat, de nem azért, hogy megmutassa azt, ami még nem létezik számodra. Ebben a tekintetben én sem vagyok jelentős momentum, hiszen egy olyan dologról beszélek, ami számodra még nem létezik. Azonban annyit "segítek", attól, hogy esetlegesen látni fogsz valamit, ami még nem következett be, nem fogsz sokkal előrébb jutni. Ez csupán egy magasabb szint, valamivel közelebb, de még mindig elég távol a végső igazságtól. Szívesen írtam volna konkrétumot is, csak hogy nagyobb bizalmat keltsek benned, de nem szeretném irányítani a gondolataid. Ezt meghagyom a szabadvakolóknak.. A gondolkodás pontosan attól lesz izgalmas, legyen szó bármiről is, ha saját alapokból indulunk ki. Biztosan állíthatom, hogy vannak nagy tudású emberek (ebben a témában), de szinte az is biztos, hogy mindegyikük tisztában van azzal, ha saját alapokkal nem rendelkezel a témát illetően, akkor abban a világban semmi keresni valód nincs. Ha ezek után, amit leírtam, még mindig a "zaccból" kikutatható jövő érdekel, akkor elég nehéz jövő elé nézel. :))

2015. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5/5 . Most erre mit irjak? Nem ugy szeretnem latni a jovomet, hogy 4 ev mulva meghalok, vagy a ferjem hal meg 3 nap mulva, nem! Egy no josolt nekem, nem josolt olyas valamit mint peldaul: 1 ev mulva beteg , leszek, nem fogok-vagy fogok dolgozni! Nem a joslasra vagyok annyira kivancsi, nem titkolom az is erdekes a szamomra! A josno olyan dolgokat mondott , hogy: A ferjed nem kedveli szuleidet, a ferjed megcsalt, a ferjem nem tudja mit tegyen velem kapcsolatban, az anyukad kolcsont ker toled, Aposoddal vigyazz mert hazudik, anyosod nem kedvel mert dohanyzol, A ferjed mamajaban megbizhatsz, feltekeny rad egy no, Irigyed van. Volt rajtad egy hosszu ezust szinu ruha olyan helyen ahol tomeg volt es ital( lagzi), Nemsokara valaki belep az eletedbe es bokolni fog, beszelgetni veled, megszeret...ES EZ MIND IGY VAN, jar utanam valaki, anyum kolcson kert, a mama imad engem,
2015. jan. 29. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Alapból én se hiszek a jóslatokban, de közben mégis. Szeretném is tudni a jövőmet, meg nem is. Nehéz dolog ez...


Egyszer anyám volt egy jósnőnél, és megmondta, hogy lát egy szürke terepjárót, egy férfi ül benne, nekiment a villanykarónak, de úgy tűnik, nincs semmi baja. De azt nem látja, hogy idős, vagy fiatal. Anyám nem ezzel az autóval ment, szóval nem tudhatta, hogy van ilyen kocsi a családban. Fél év múlva a bátyám totálkárra törte apám autóját úgy, hogy nekiment egy villanyoszlopnak, és annak ellenére nem lett semmi baja, hogy nem volt bekötve. És a testvérem nem is tudta ezt a jóslatot, anyám csak nekem mondta el akkor, mert nagyon aggódott... Ráadásul tesóm nagyon ritkán vezette azt az autót, mert van sajátja, ami akkor épp szervizben volt, ezért kölcsön kérte apáét.


A legegyszerűbb, ha helyben, a környékeden keresel valakit, aki ért ehhez és megtanítana rá. Már, ha ezt csak úgy meg lehet tanulni, nem tudom.

2015. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Tegyük fel, kérdező, hogy K.Z. öntőmunkásnak kedve támad még egy sörre. Megissza. Reggel fejfájósan ébred, ezért lassabban készül el, és fél perccel később indul munkába. Ha időben indult volna el, nem találkozott volna a sarkon P.I.-vel, így viszont összefutnak. Megállnak két szóra. P.I.ezért fél perccel később ér a Tescohoz, ahol így pont megpillantja H.J.-t, amint az elemel egy pénztárcát. Utánamegy, összeszólalkoznak. H. J. nem akar nagyobb zűrbe keveredni, jobbnak látja eltűnni. Vidékre költözik, ahol fél év múlva megismeri a leendő feleségét. 9 hónappal később megszületsz, kérdező. Pusztán azért, mert valamikor másfél évvel azelőtt K.Z. öntőmunkás megivott még egy sört.

Te föltetted a kérdést. Én válaszolok, ezáltal viszont nem olvasom el Á.L. kérdését, nem válaszolok rá, így nem tudok neki tanácsot adni, ezáltal megváltozik az élete. Pusztán azért, mert valamikor 16 évvel azelőtt K.Z. öntőmunkás megivott még egy sört.

Ilyen apró véletlenekből áll az életutunk. Gondolod, van bárki is, aki ezt előre meg tudja momdani?

2015. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit vársz?

Valaki priviben könyvre való szöveget fog írni neked?

2015. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Arobi ***** válasza:

Zaccból szaccolom neked,hogy le fogod csukatni magad,ha pénzkereső tevékenységnek akarod,ha meg csak úgy akkor súlyos !


Szerintem is tanulnod kell,de nem ilyen marhaságot ! S majd anno,ha okosodtál,kiröhögöd magad !


Rb

2015. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!