Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Aki jósról jósra vándorol, az...

Aki jósról jósra vándorol, az mit érez? Miért jó neki tudni előre mindent, és miért jó megnehezíteni ezzel a saját életét? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem értem egyszerűen, hogy miért kell mindent előre tudni. Hiszem, hogy vannak helyzetek az életben, amikor az ember jobb, ha nem tudja a dolgokat előre. Mégis van az ismeretségi körömben is olyan, aki egy adott dologban meghallgat 1 jóst, utána még számtalan jóst, hogy ezzel igazolhassa az előzőt, majd ezek után folyamatosan azzal van elfoglalva, hogy rágódik, bejön e amit a jósok mondtak. Illetve azzal, hogy amit mondtak, azt hogyan értették, mit is jelenthetnek pontosan. Az ilyen ember mit érez? Miért kell neki ez? Lehetséges hogy idővel egy ember ilyenbe belezavarodik? Lehetséges hogy emellett a gondolkodásmód mellett az élete többi része kisiklik? Negatív és pozitív véleményeket is várok, mert tényleg kíváncsi vagyok!

2015. febr. 3. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emerek. Tesóm mindig mielött megnéz egy filmet, megnézi a kritikáját és a vázlatos történetét... Átlag emberenek ez nem mormális, de ők élvezik ezt, hogy előre tudják mi fog történni...


Másrészt a jóslás izgalmas azoknak, akik hisznek benne. Boldogítja őket, hogy a sors "felfedi magát" elöttük..

A másik: Aki ilyen fanatikusan hisz a jóslásban, hogy látóról látóra jár, annak van egy kis "csavatodás" az elméjében szerintem. :) Kár az értelmet kutatni benne .

2015. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A jós az semmi konkrétumot nem mond. Csak ködösít. Éreztet valamit . Aztán a gyenge , labilis ember meg azt gondol bele amit akar. " Nagy szerencse fog érni " Vagy. " A családba történni fog halál eset ". Akinek rendbe van a lelke, a teste az nem jár ilyen hülyeségekre.
2015. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bollocks ***** válasza:

"Lehetséges hogy idővel egy ember ilyenbe belezavarodik?"

Aki hisz a jóslásban, az eleve meg van zavarodva.

2015. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Miért jó neki tudni előre mindent?"


Ez a jó benne, nem fogja megtudni. Jósok csak össze-vissza beszélnek.

2015. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem nem , nincsen megzavarodva, enis voltam, illetve a jos szedett ra ,hogy josoljon nekem, ingyen! Hat .........kiszamithatatlan voltam par napig, de a jo Isten nem engedte el a kezemet! A no azt mondta, hogy a ferjem megcsalt, es a gyerekemet el akarja venni, engemi akar tenni majd a hazunkbol, a gyerekemet enem en neelem,........bla bla bla! Emiatt feltekenysegi maniam lett!!!1 Nah kellett ez nekem? Nem!
2015. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
javitas Engem pedig ki akar majd tenni a hazunkbol, ( apropo , azert, hogy a novel nevelje fel akivel megcsalt)...
2015. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki jóstól jósig jár az nem tudja hogyan oldja meg a problémáját, ezért keres olyan embert, aki megmutatja az utat. Persze nem biztos, hogy minden jós tudja. Inkább végig kellene gondolnia mi miért történik körülötte, akkor rájön mi a megoldás, és nem a jósok zsebét tömné
2015. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!