Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Astro-show idióták?

Astro-show idióták?

Figyelt kérdés
Én nem értem...a TV ben mért nem lehetne széttrollkodni a hülye jóslós ezoterikus altudományos műsorokat? Szeretek astro showos failokat nézni, de csak a 70 éves mamik telefonálnak, más senki. Itt meg fb-n bezzeg trollkodják az ilyen embereket rendesen. Kellene a jutubra több ilyen videó, am. élő adásról van sz tehát meglehetne csinálni és még abba is hagynák az adásokat a rengeteg troll miatt, csak miért nincs...

2015. febr. 18. 20:42
1 2
 1/11 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Kissé drága trollkodás lenne. Egyébként láttam nemrég egy videót, amiben egy csávó éjszaka, olyan szakaszban, amikor éppen senki nem volt a vonalban, próbált bekerülni, de csak zene volt, automata hang, hogy várjon, meg egy információs csaj, aki azt hajtogatta, hogy égnek a vonalak, de közben a jós meg a műsorvezetővel csevegett, több ezer forintja elment, és végül be se került.
2015. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lehetne. Ha megéri neked a fogalmam sincs hány száz forintos percdíjat, te is tehetnél egy kísérletet. :-)


Azt viszont nem hinném, hogy lenne az a troll mennyiség, ami miatt beszüntetnék az adásokat. Legfeljebb megoldanák úgy, hogy csúsztatott élő adásban menne (ha nem úgy megy már eleve most is).


Ha esetleg sikerülne egyszer valami poénosat alakítanod betelefonálóként, tölts majd fel a Youtube-ra, és linkeld be nekünk is, légy szíves! :-)

2015. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne értelme. A műsor lényege nem az, hogy jósoltass, vagy pénzenergiát vagy mi a frászt kérj, hanem hogy betelefonálj, amivel rögtön fizetsz is. Hogy te a szerelmi életedről akarsz kérdezni, vagy közölni velük, hogy megsimogatnád őket lendületből és vascsővel, az pénzügyileg neked és nekik is ugyanaz.
2015. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Astro-show idiótákat, csak az EZO TV-s idióták tudják legyőzni ! Szóval telózzál egy csomót az EZO TV-be, hogy megbukjanak az Astro-show idióták
2015. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a kevés aki bejut az élő műsorba, nagyon meg van szűrve, pont ezért. A legáltalánosabb az, hogy van egy késleltetés, 1-2 mp, amivel később hallgató a TV-ben az amit te mondasz. És ha olyan, amit mondanál, szimplán bontja valaki a vonalat. :-)

De ha sikerülne is, hidd el, nem hagynák abba az adásokat, mert nekik tökmindegy, hogy egy troll fizet egy ezrest percenként, vagy egy megvezetett hülye.

2015. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-nek igaza van. Ez az oka anak is, h a berelefonalo mar nincs adasban amikor josolnak beki. Igy amikor Piri azt mondja, h ugy latom mar van gyermeke es az egeszsege megrendult, a vetelefonalo nem tudja cafolni, ha koszonoviszonyban sinxs a valosaggal
2015. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen eljátszok neked egy tévés jóst, ha fizetsz nekem emelt díjas számra. Nem nagy cucc regisztrálni egy ilyet, és legalább egy kis plusz pénzt is keresnék vele. Aztán felteszem youtube-ra, még ott is keresnék vele pénzt a percdíjon túl. :-) Ne zavarjon, hogy én nem vagyok jártas, ugyanolyan humbug szövegeket én is le tudok vágni, mint azok a fazonok a tévében. Na, kötünk üzletet? :-)
2015. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én inkább azt nem értem, hogyhogy nem tiltják be ezeket a "műsorokat". Tudtommal a csalás büntetendő. Szerintem ha keresgélnénk, biztos találnánk több btk passzust is erre, mint pl többrendbeli, folytatólagosan és üzletszerűen elkövetett csalás, vagy hasonló..


Ezeket nem széttrollkodni kell, hanem lecsukni.

2015. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ozmium42 ***** válasza:
Kijátsszák. Méghozzá olyan címszóval, hogy ők "szórakoztatnak". Telefonálni meg nem kötelező, de ha telefonálsz, akkor ők nem vállalnak felelősséget semmiért, csak mutatványoznak valamit, te meg azt gondolsz, amit akarsz.
2015. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, én azért hallottam olyat, hogy bepereltek egy "jósnőt", mert milliós összegeket húzott ki emberekből rontáslevétel címén. Na most ha valaki képes ennyit ilyenre áldozni, én azt mondom, meg is érdemli, hogy megkárosították.
2015. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!