Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lesz az EZO TV-n vagy az...

Lesz az EZO TV-n vagy az ASTRO SHOW-ban kedvezményes újévi jóslás & 10000x-es pénzenergia?

Figyelt kérdés

Tavaly az EZO TV-be volt, de az a jósnő ma az ASTRO Showban dolgozik, akkor valamelyiken lesz ma a TV-be? Lehet tavaly előtt mindkét jósműsorban volt.


Arról volt szó, ha jól emlékszem, hogy az újév első napján 10000 (tízezer) szeres a pénzenergia ereje és ekkor kell kívánni a mágusasszony Mertin vagy valahogy így hívták a betelefonálónak bemágiázta.


Volt valami újévi kedvezményes jóslás, átok és rontáslevétel tavaly ugyanígy 75 ezerért és egész éves jóslás, bemágiázása a szerencsének, asszem Alexander mágus csinálta.


Nem tudjátok ebbe az évben lesz? Csak a TV-ben lehet betelefonálni? Valamelyik másik jósműsorban lesz ilyen kedvezmény? Te kihasználod?Érdemes?



2014. dec. 31. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Btk. 373. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el.


Nem értem, miért vannak ezek a tévés jósok még szabadlábon...

2014. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Shai-Hulud ***** válasza:
69%

Tulajdonképpen nem értem, hogy a pénzenergiát miért adják pénzért?

Ha egy ilyen 10000-szeres pénzenergiának csak kis töredékét megtartaná magának, a maradékot szétoszthatná ingyen.


Vagy van egy még jobb ötletem: az emelt díjas telefon díjának akár a kétszeresét vonja le a küldött pénzenergiából. Nekem a maradék is elég, és ő is jobban jár vele. Az egész stáb fizetését meg lehetne emelni belőle.


Hogy ez miért nem jutott eszébe egyik tévés szemfényvesztőnek sem?


Remélem, ötletemmel hozzájárultam a műsor még jobbá tételéhez, és javaslatom betartásával még a csalás legkisebb árnyéka sem vetülhet a továbbiakban a műsor teljesen önzetlen készítőire, és a teljesen becsületes közreműködőkre.

2014. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
52%
ez egy akkora baromság! ne higgyél már el minden szarságot!ilyen nincs...csalás az egész
2014. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
jósolok én neked fél áron, és 2x annyi szerencsét küldök!
2014. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Spilerke ***** válasza:
59%
Pénzenergia nem létezik, ha létezne, akkor nem az EZO TV-ben bohóckodnának pár ezerért sem az ASTRO SHOW-ban, hanem bahamákon élveznék a napsütést napernyős koktélokkal.
2014. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Én azt hallottam, hogy a hülyéktől kérnek csak pénzt. Hetven feletti IQ-val senki nem telefonál nekik.
2014. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne bízz meg bennük! Add nekem a telefonálásra szánt pénzt. Én tuti biztos jóslatot adok neked
2014. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 hunpeter ***** válasza:
89%
A pénzenergia létezik! Tényleg be lehet vonzani a pénzt! A tv-s jósok is ezt csinálják a hiszékeny emberek pénzével: bevonzzák! Nekik működik!
2014. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Igen, lesz akció!

Akinek van esze és minimum 71 az IQ-ja, nem telefonál és megmarad a pénze!

2014. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Te láttad a műsort? Volt 10000x-es pénzenergia? Bejött azóta? Volt valami?
2015. márc. 2. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!