Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért? (Új kérdés jóslás témában)

Miért? (Új kérdés jóslás témában)

Figyelt kérdés

Ezt engedik leadni a TV-ben, de a mindenféle ébredezős oldalakon ahol ilyenekbe hisznek, ott beszélnek a média-népbutításáról?

https://www.youtube.com/watch?v=6GKtCclzEAM



2015. márc. 14. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Bocs de be kellett zárnom, borzasztó.
2015. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
meddig nézted meg?
2015. márc. 14. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Szólt a zene, így csak 1-2 szót hallottam az egészból.

Oda tekertem, hogy valami energiát küldeni akart valami Zsuzsának, na akkor kinyomtam.

Múltkor mondtam is a lakásban egyik tagnak, hogy ha mégegyszer az egyik ezós csatornára kapcsol, ahol egyik ember küldi ezeket a szarokat, akkor megkeresem (na jó mindegy, nem).

2015. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor lemaradtál az energiaküldés menetéről -

1. lekérni az univerzumtól

2. beprogramozni a személybe 3 napra

3. várni a hatást

[link]

2015. márc. 14. 21:30
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintem 0:33 nál elnevette magát, és azért kellett a vágás. de még így sem értem, hogy tudja ilyen komoly arccal mondani, és a stáb is csöndben van, nem fulldokolnak a nevetéstől.
2015. márc. 14. 21:32
 6/9 Ozmium42 ***** válasza:
79%

Elmondom, miért.


A média butít: ez színigaz.

Akik az ébredezős oldalon vannak, buták, azért hisznek ugyanabban, amit a média is butító célzattal sugároz. A média azért adja ezt le, hogy ők ilyen buták legyenek, és akik már most is azok, azok lehetőleg be is telefonáljanak.

A buta emberek ugyanakkor fogékonyak a legvadabb összeesküvés-elméletekre. Ennek része a háttérhalom is, ami a médián keresztül próbálja manipulálni őket. Természetesen ők azt hiszik, hogy őket már nem lehet manipulálni, azért nevezik magukat ébredezőknek.

Az ébredezéshez az is hozzátartozik, hogy jobban kell tudniuk mindent mindenkinél. És itt lép be az ezotéria, mint rejtett tudás, amiről az agymosott világ nem vesz tudomást, bezzeg ők. A butaságot kompenzálják hülyeséggel, így válnak üldözött és meg nem értett spirituális megmondóemberekké.

Aztán visszanézik a tévében ugyanazt, amit ők csinálnak és itt záródik a kör. A média győzött. Az elbutított nyárspolgár nem veszi észre a saját nézetei közötti inkonzisztenciát, hogy a média butításának terméke és élharcosa lett, miközben azt hitte, hogy ellene harcol. Csak ismétli a két mantrát a gonosz médiáról és felszabadult ezoterikus tudatosságáról, és nem veszi észre az ellentmondást.

2015. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó válasz, köszönöm! A logikájuk 0 és nem látják a legegyszerűbb összefüggéseket. A háttérhatalom persze létező dolog, és tudnak is róla, de mégis ilyen idioták.
2015. márc. 14. 22:37
 8/9 *Ana Van Der Val* ***** válasza:

"Szerelem energia"

Hányféle energia lehet még, amit be tud programozni, miután lehívta a nagy Univerzumból?


Nagyon nem találok szavakat.

2015. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindaddíg lesznek ilyen műsorok, amígvan rá kereslet, csorgó nyállal (és emelt díjjal) telefonálnak, hogy ők is részesüljenek ennek áldásából.

Ha nem lenne nézettsége, nem lenne ilyen műsor sem, hiszen a fene sem fizetne a reklámokért!

2015. márc. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!