Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ismer valaki Kaposváron, vagy...

Ismer valaki Kaposváron, vagy környékén megbízható "médiumot" (nem tudom ez-e a megfelelő kifejezés), vagy jóst, aki átoklevétellel foglalkozik? Abszolút járatlan vagyok a témában, és kérem a szkeptikusok kíméljenek a kötekedő válaszokkal

Figyelt kérdés
Korábban sosem hittem az ilyesmiben, de már volt 1-2 olyan tapasztalatom, ami elbizonytalanított, és kipróbálnám segítene-e rajtam, ha felkeresnék valakit, aki ezzel foglalkozik. Ilyen ezo-tv, asztro show, és az ő embereik nem igazán érdekelnek, inkább konkrét személy aki nincs túl messze. Köszi

2014. nov. 12. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

ITT jó, értelmes választ nemigen fogsz kapni, ide csak hitetlenek járnak, akik nem hisznek az ilyenekben de jönnek oltogatni.

Sajnos nem tudok mondani, de ezt jobb, ha tudod, itt normális ember nincs! (Ritka)

2014. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első: itt csak nem normális emberek vannak, akik hisznek a babonákban.

Nem lehet megátkozni senkit, így azt levenni sem lehet. Meg kell oldani a problémákat.

Aki sok pénzért "leveszi" az átkot, az is ezt fogja mondani.

2014. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pár kérdésbe, kommentbe belenéztem, de valóban inkább elég szemét cikizések mentek, nem az adott kérdésre adtak választ, ritkán észleltem korrekt segítségnek minősülő irományt. Azért reménykedem, sose lehet tudni. Egyébként azt is tapasztaltam honlapokon, hogy valóban, a jósok hozzá szokták tenni, hogy támpontot adhatnak ugyan, de mindenki maga irányítja életét, és ezt kell szem előtt tartani elsősorban. Köszi a válaszokat, azért még várok további kommenteket, vesztenivalóm nincs
2014. nov. 12. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
A "megbízható és médium", valamint a "megbízható és jós" fogalmak elemei egymást kizáróak!
2014. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 (kérdező)

"... valóban, a jósok hozzá szokták tenni, hogy támpontot adhatnak ugyan, de mindenki maga irányítja életét...)

Itt van az eb elhantolva!

A jós bejelenti tehát, hogy amit mondott pénzedért, nem vállal felelősséget, ha a sok jó, amit igért, nem válik be, te tehetsz róla!

(Fele ennyiért én ugyanezen fenntartásokkal kétszer annyi jót, szépet, gazdagságot jósolok neked, vagy bárkinek, akit rá tudok szedni!)

2014. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De hát mit lehet erre válaszolni?


1. Menj el Gipsz Jakabnéhoz, Kökörcsin utca 23., ő olcsón leveszi az átkot, mondjuk 5 ezeré', és minden oké lesz.


2. Ezek csalók, nincsenek átkok, így azokat levenni sem lehet, a problémáidat magadnak kell megoldani.


Most komolyan, az első választ tartanád hitelesebbnek? Most tényleg az a hülye aki a második választ adja?

2014. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!