Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az emberek tényleg hisznek...

Az emberek tényleg hisznek ezekben a tv, - és hasonló jósokban?

Figyelt kérdés

Már párszor láttam egy ilyen jellegű műsort az rtl klubbon, jelenleg is az megy. A nő most kiült pár szerencsesütivel, amit ő csinált, a kamera elé ... Aki kezében volt már szerencsesüti, szerintem tudja jól, hogy mi szokott benne állni ...


Jelenleg a nő vár betelefonálókat, akiknek a nevük " Mária, Krisztina, Erzsébet, Judit " ... De tényleg, hány ezernyi ember él a Földön ilyen nevekkel? Egy bizonyos körben elég tucatnévnek számít. Vajon Nándort, Patríciát, Mirijamot, Eriket miért nem várja?


Még régebben, mikor kiskamasz voltam ( akkoriban kezdődött ez a műsor, valahol elhittem, és kíváncsi is voltam rá ), szóval, még annó anyukám betelefonált ebbe a műsorba, hogy önmagáról, és rólam kérdezzen. Mikor bemondta a születésidátumomat, a jós annyit mondott: " 18 év alatt nem jósolunk, mert 18 évesen még nem fejlődött ki az életutja, a karmája ... " Ahha, akkor 18 éves korig csak tengődsz ? Csak létezel? Abszolute nincs egy vonal, amin elkell indulnod? Csak 18 évesen élsz? Azelőtt nem?


Válaszoltam egy témával foglalkozó, ámbár más irányú kérdésre, elég tömören, de eléggé negatívan. Anyám 3 éve felhívta ezeket a jósokat, több napig legfeljebb két órát beszélt velük, elhitt nekik mindent. Sopronból költözött fel Pestre, munkanélkül! Ott sem lett munkája, a pénze pedig ment, ment, ment ... De! Legalább a jóslat szerint tett. :) Ezeknek a jósoknak hála, hogy már én sem beszélek vele, se a testvérem.


No, még valami szembetűnőt leírok. Lehetséges, hogy "ebben a részben" nem részletezik az emberek a problémájukat ( érdekes módon, mai naptól kezdve, mindenkinek becsúszik egy kis pénz ), de általánosságban delikvensünk elmondja a problémáimat, teszem azt, hogy nagyon szeretne babát, de 1 - 2 hónap alatt nem jött össze. Mi a jóslat? X időn belül összejön, ne aggódjék!


...



Mikor fog szembetűnni az embereknek, hogy ez az egy humbuk? :\


2015. ápr. 23. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy lelkisegélyszolgálat, amolyan pszichológus. Arra való, hogy ösztönözzön. A pszichológus is azt mondta volna, hogy költözzön fel Pestre, lépjen előre, ne tengődjön, próbálja meg a több munkalehetőséget megragadni. Minden normális ember ezt mondta volna, arról nem tehet senki, hogy nem képes eladni magát az ember vagy nem kell a szakmája senkinek sem


A pszichológus sokkal többe kerül és többszőr kell járni, mint ide betelefonálni egyszer :xD

Több lóvét szed le, de nem mond többet ő sem.


Ez arra való, hogy az embereket akik az életben megrekedtek, kimozdítsa egy lelki fröccsel a holtpontról és lelket öntsön beléjük, ösztönözze őket !


Nagyon sok ember a rossz politikai rendszerekkel : szocializmus, kapitalizmus azonosítja a pszichiátriát, valahol igaza is van, hiszen a kitalált pszichiátriai betegségeket, semmirevaló gyógyszerekkel akarják kezelni és [link] az orvos nagyon gyakran ugyanolyan lekezelő, mint a munkahelyen a főnök. Ki bízna meg pszichológusban ???


Az EZO TV ezeknek az embernek való.

2015. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok a hiszékeny, tudatlan "ember"! Nekik készítik, és milyen jól élnek ezek az erkölcstelen TOLVAJOK!!!!!!!

De rájuk is igaz: ki, mint vet, úgy arat!!!!!!!

Valahol találkoznak a mocsokságukkal...

2015. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
94%
A reménytelen és az idős emberek lehúzása az egész, de válaszolhatunk ide bármit, akik nagy fanatikusok lepontoznak.
2015. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán,szerinted csak a trollok etetőjeként üzemel a GYIK ezotéria rovata? Sok a naiv,primitív ember.
2015. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!