Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan lehetnek a megérzéseim...

Hogyan lehetnek a megérzéseim mindig helyesek? De mindig ellentétesek, amire már rájöttem és ebből kifolyólag tényleg kivétel nélkül mindegyik beigazolódik? Van itt valaki hasonló tapasztalatokkal?

Figyelt kérdés

Apróságokra és komoly dolgokra gondolok egyaránt. Olyan 3-4 éve vettem észre, hogy úristen mekkora béna alak vagyok, akármiben reménykedek mindig ellentétesen sül el. Aztán beláttam, hogy tényleg mindig ellentétes, ezért átfordítom és most már 100%ban megtudom mondani a jövőt.

Pl.: Bedobok egy 50 és egy 10 Forintost a kalapba, ha benyúlok melyiket veszem ki? - Erre rámtör, hogy 100% hogy nem az 50est, így emiatt tudom hogy a 10est fogom, benyúlok és azt is húzom. És ezt vagy 50-60x egymás után! És ez csak egy példa, MINDENNEl így vagyok, dolgozatban is, az élet minden területén, de csak magammal kapcsolatban....

Ez jó vagy rossz?



2013. okt. 21. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
te csakis indigó gyerek lehetsz
2013. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy. Kéne totóznod, vagy ilyesmi.
2013. okt. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Csak 2 verzió közül tudod választani a jót? Dolgozatban és az élet más területein hogyan működik ez?

Összejövök megint a Tamással?..... :):)

2013. okt. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Meg tudsz különböztetni két teljesen más méretû és recécésû érmét tapintás alapján?

EZ ELKÉPESZTÕ!


Gyere át és csináljuk meg 10 db egyforma méretû, anyagú, formájú, tapintású, de más színû golyóval...

2013. okt. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha nem viccből írtad, akkor ajánlom, hogy vedd fel a kapcsolatot Vassyval.

Ő tudós, és ezzel is foglakozik. Gyorsan kideríti, hogy mi a helyzet veled.

De tényleg ne ilyennel gyere, hogy két teljesen különböző pénzt meg tudsz különböztetni.

2013. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert istenkirály császárvagy
2013. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem. A pénzt nem tapintom meg előtte, nem is látom, szóval nem tapintásból mondom meg, hülye is lennék ha emiatt gondolnám jónak a megérzéseimet... De ez egy alap példa volt, igazából rengeteget tudnék írni.

Dolgozatban pl. A B C D válaszlehetőség van, ha nem tudom végig futok mindegyiken, és amelyiket NEM érzem helyesnek az lesz a jó. Persze minél több elem közül kell választanom, annál nehezebb és nem biztos, hogy sikerül, de A és B közül akármikor megmondom melyik a helyes.

(Volt, hogy Honfoglalóban nyertem bajnokságot és végig a megérzéseimre hagyatkozva játszottam)

Múlthéten lerobbant a buszunk. Úgy keltem fel reggel, hogy "Ma mikor beérek, még biztos lesz időm átnézni a matekot, mert úgyis beérek, miért ne érnék be." ekkor már tudtam, hogy lesz valami, erre lerobbantunk és csak 2. óra végére értem be.

2013. okt. 22. 12:17
 8/15 A kérdező kommentje:

A totóval/lottóval annyira nem működik, de most nyáron sokat lottóztam, és volt hogy egymás után 3x volt hármasom!

(Mondjuk valamiért nem is bánom, hogy nem működik)

2013. okt. 22. 12:19
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
Ezt egyszerűen nem is hiszem el, teljességgel lehetetlen, egyészen el vagyok ámulva, nem is tudom, hogy most ezek után mit is csináljak, ilyet még nem hallottam, el sem akarom hinni, ez egy hihetetlen dolog, egészen kivételes, nem sok emberrel történnek ilyenek, velem még seosem történt, nem is tudom, hogy most mit csináljak.
2013. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9 - Értelmes válasz. Köszi!

:/

2013. okt. 22. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!