Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha a jobb és a bal tenyeremen...

Ha a jobb és a bal tenyeremen rövid az életcsík akkor hamar megfogok halni? Vagy balesetem lesz?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ne, csak hülyén fogsz meghalni azt jelzi.
2015. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Legoman ***** válasza:

Nem fogsz hamar meghalni, de ha nagyon rövid, akkor eléggé egészségtelenül élhetsz.

Változtass a szokásaidon, és próbálj meg gyümölcsöt, és sok zöldséget is enni.

2015. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha hiszel ebben, akkor miért félsz a haláltól?
2015. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit számít, ez csak 1 életed.
2015. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, a tenyered csíkjai nem jelentenek semmit.
2015. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tévedsz előző!

Most nem fogom megmagyarázni hogy a tenyeren keletkező "csíkok", minek az eredménye és hogy mit lehet belőlük kideríteni a jövővel kapcsolatban....

Annyi az egész hogy változtass az életmódodon...

2015. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat :) annyira nem rövid de viszont ezt elhiszem hogy ha nagyon rövid akkor egészségtelen vagyok mert haveromnak nagyon rövid és naponta 2-4 energiaitalt is megiszik.
2015. máj. 9. 21:48
 8/9 anonim válasza:
Ha kíváncsi vagy mit árulnak el a tenyered vonalai, simán utánanézhetsz te magad is, hiszen ma már az interneten rengeteg honlapon találsz információkat a tenyérjóslásról. Persze nem mindegyik hiteles.. mellesleg "képről" nem is igen lehet jósolni, mert figyelembe szokták venni a kézfejet, az ujjak, körmök alakját és a kéz élein található vonalakat is. Jobbkezes vagy ugye? Én elég rövid ideje érdeklődöm tenyérjóslás iránt, és összességében nem igazán látom még a dolgokat, de nekem úgy tűnik, hogy egyszerű, egyenes természetű, de elővigyázatos ember vagy. Nem vagy túlzottan hajlamos betegségekre. Nehezen hozol döntéseket és önbizalomhiányban szenvedsz. A munkádat illetően elkötelezett vagy, szerelmi téren visszafogott. Hmm… egyenlőre ennyi. Még egyszer mondom én csak „kontár” vagyok, de ha tényleg érdekel az a legjobb, ha magad nézel utána több internetes forrás segítségével.
2015. máj. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-as vagyok bocsánat azt a választ nem ide szántam. De én is úgy tudom hogy az életvonal hossza illetve mélysége nem az élet hosszára, hanem inkább az egyén egészségi állapotára és betegségekkel szembeni ellenálló képességére utal, illetve az elágazások vagy szigetek jelenthetnek rajta balesetet vagy tartósabb megbetegedést.
2015. máj. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!