Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy kicsit...

Hogyan lehetne egy kicsit jobb a kinézete a windows xp nek? (kérdés rövid leirás tartalmasabb)

Figyelt kérdés
Pár olyan program amivel szebbé tehetném a rendszert sajnos erőforrásból elég korlátozott vagyok 1gb ram 1.66 ghz proci intel atom 1 magos:( eddig megvan rocketdock,nem tudom esetleg birná a fastaero nevű programot vagy nem?Bármilyen programot ha tudtok ami szebbé teszi ezt a 12 éves felületet szívesen halgatom kivéve azt aki :Dobd ki az xp t egy kalap **** tegyél windows 7 et vagy hasolnó válaszokat mond tudom hogy ez az igazság de akkor is nem akarok windows t cserélni se reinstallálni!

2015. jan. 23. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ennél jobb hova kell?

[link]

2015. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ide XDDDD unom ezt az alap skint nem azt amit linkeltél hanem a zöldet kékkel az is custom royale a microsoftból de U N A L M A S tudsz valami mást ajánlani pls ???:D
2015. jan. 23. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Unalmas, unalmas... most az operációs rendszert nézegeted, vagy használod is a számítógépet?
2015. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2015. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 SimkoL ***** válasza:
91%
Az amúgy is szűkös erőforrásokat miért akarod még lejjebb vinni. Anno a SevenMizer-t raktam fel, Win-7 külsőt kölcsönöz, de alapból az egésznek semmi értelme. Mai napig XP SP3 van a 'programozós' gépemen nem a kiállása miatt... :)
2015. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is az van SP3 mas XP :) csak sokan mondják elavult csúnya váltsd le egy kalap +!%%!%/ de megelégszek ezzel is másodiknak:Nem használom is csak tudod a tálca ígyis úgyis látszik:D én köszönöm a linket minden kedves válaszolónak aki még tud szívesen várom a tippeket.
2015. jan. 23. 14:42
 7/10 jan1k4papa ***** válasza:
Szepen beirod a googleba h winxp theme download
2015. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elnézést de ezekhez UXtheme patcher kell ami az UXTheme.dll t csinálja meg olyanra hogy mindenféle netről leszedett sza*okat is be lehessen rakni és nekem nem themere van szükségem hanem progikra!
2015. jan. 23. 15:36
 9/10 jan1k4papa ***** válasza:
Te kinezetet akarsz valtoztatni nem ? :D akk minek pont progi ? Es nem kell hozza leszedet a temafajlt windiws thembe bemasolod es ennyi ott van ....
2015. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tom de egyszer már próbáltam ilyet nem volt akkor a gépen patcher most se van és teljesen BEFAGYOTT ujrainditás után pedig a jó öreg windows 98 as felület fogadott.
2015. jan. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!