Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintem is nem megbízható a...

Szerintem is nem megbízható a cigány kártyából való jóslás?

Figyelt kérdés
Megtanultam tini koromban elemezni és annyi zagyvaság szokott kijönni és ami nem is igaz. Többieknek akik cigány kártyát használtok Mik a tapasztalataitok?
2015. máj. 9. 10:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Másoknak ha jósoltam meg össze -vissza bőgtek mert igazat mondtam. Lehet hogy magamnak nem lehet jósolni??
2015. máj. 9. 10:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mit jósolsz kedves Aaliya?
2015. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat gyere ide és jósolok neked szívesen Lucikám :)
2015. máj. 10. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Magunknak jósolni a legnehezebb, mert elfogultak vagyunk magunkkal szemben. A kártya sosem hazudik, mert a kérdező tudatalattijának tárgyi manifesztációja. Az értelmezés csúszik el. Javaslom, hogy reggelente kérdezd meg a kártyától, hogy milyen napod lesz aznap. Egy naptárba jegyezd le amit húztál, meg a magyarázatod. Este vagy másnap reggel vissza tudod ellenőrizni. Rengeteget lehet belőle tanulni és egy idő után rááll az agyad, miként kell önmagadra gondolni, ha magadnak jósolsz.
2015. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!