Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósolna nekem egy hozzáértô...

Jósolna nekem egy hozzáértô szerelem témában? (Privát üzenetbe, ha kérhetem. ) 18L

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem is tudjuk mit kellene jósolni.

vagy azt is találjuk ki, és írjuk le privátba?

a kis cseles, most pár embert csőbe húzol:)

2015. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy összejövök-e egy fiúval, akivel mostanában beszélek. De privátban jobban kifejteném.
2015. máj. 23. 23:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Tedd ki a lapokat, mert így nagyon kamunak tűnik az írásod, és csak a regisztrációs nevekre utazol szerintem.
2015. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak privátban szeretnék errôl többet mondani. Ha valaki ebben tud nekem segíteni, jelezze itt kommentben és én írok neki. Akkor majd csak az én felhasználónevem lesz látható és majd nem láthatom a másik félét, úgyhogy nem kell mindjárt rosszat feltételezni.
2015. máj. 23. 23:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem-nem.
2015. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Írj, ha akarsz.
2015. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Írhatsz ide is, bár nem vagyok jós:)
2015. máj. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van online kártyavetés, kártyahúzogatás is, legalábbis régen volt.
2015. máj. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést. Ha komolyan veszi és nem röhögi el magát, akkor összeilletek (vagyis egyformán hülyék vagytok). Szívesen.
2015. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Troll vagy - ha pedig nem, akkor tudatlannak tartod a neked hívőket!

"...én írok neki. Akkor majd csak az én felhasználónevem lesz látható és majd nem láthatom a másik félét, úgyhogy nem kell mindjárt rosszat feltételezni."

Magyarázzad meg kérlek - már csak azért, hogy ne bután kelljen elhagynom ezt a világot! - hogyan kapod meg a másik válaszát úgy, hogy nem látod nickjét? Akkor azt sem tudnád, kitől kapod - ráadásul abban em lehetnék biztos, hogy ami jött, tőled jött!

2015. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!