Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ismer valaki a balaton környék...

Ismer valaki a balaton környékéről (Keszthely) olyan boszorkányt aki rontások levételével foglakozik?

Figyelt kérdés
De tényleg olyan aki ért is az ilyen fajta dogokhoz...
2015. júl. 7. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Boszorkányt ismerek, de az inkább átkoz, mint leveszi azt.
2015. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 homo ludensz ***** válasza:

Miből gondolod hogy rontás van rajtad?

Azért kérdezem mert ha a rontásban keresed a kudarcaid,balsikereid esetleg testi bajaid okát azt mind a te gondolatod,érzelemvilágod teremti meg és nyitott kapuval várod hogy bekövetkezzen.

2015. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ha bármi fontos dolgom van tutira közbe jön valami balszerencsés dolog és szinte mindég rosszként jövök ki belőle.Legtöbször megoldom az ügyeimet de hisztek vagy sem mindég abban a pillantaban romlik el valami vagy tesz nekem valami keresztbe.Sokszor érzem ilyenkor azt hogy valami mind ha azt akarná h ne sikerüljön a dolog.persze ez lehet h csak pszihológia vagy paranoja.Ahol éltem fiatal koromban ott van egy ilyen boszorkány aki szereti átkozni az embereket(főleg azokat akik nem keresztelkedtek meg) és rengetegen járnak is hozzá jósolni meg ki tudja még miért és ezért gondolkodtam már el ezen h lehet már rajtam is átok van :D
2015. júl. 7. 21:46
 4/12 fersk ***** válasza:
A klerikális boszi, a katolicizmus fanatikus védelmezője és harcosa... :) Óriási!!!
2015. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 fersk ***** válasza:

Az idézet lemaradt:

"ilyen boszorkány aki szereti átkozni az embereket(főleg azokat akik nem keresztelkedtek meg)"

2015. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"...aki szereti átkozni az embereket(főleg azokat akik nem keresztelkedtek meg)..."

Ő az a tmplomszolga, aki megátkozza azokat, akik miatt a pap elesik a keresztelőpénztől?

.

"...rengetegen járnak is hozzá jósolni..."

Azért keresik fel, hogy jósolhassanak neki?

.

Nem boszorkány ő leírásod szerint, hanem bolond faluban a falu bolondja.

2015. júl. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 homo ludensz ***** válasza:

Sejtettem hogy a kudarcaid és az annak megélt élethelyzeteid vezettek el odáig hogy kivetíts valakire vagy valamire.

Javaslom hogy bármilyen nehéznek tűnik is de arra koncentrálj egy-egy kudarc után hogy levond a jövőre nézve a tanulságot hogy ismételten ne bukjál bele.

Mindennek oka van és minden a saját ellenpárját is magában hordja. Keresd meg a kis sámlidat és arra felállva szemléld azokat akik a "boszorkához" baktatnak valamiért.

2015. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jesszusom gyerekek nem kell ennyire komolyan venni :D

Látom mindenki a szíváre vette a dolgot...

Itt senkinek sincs humora??:)

Akkor ezek szerint mindenki csaló...Na köszönöm a válaszokat :D

2015. júl. 8. 20:24
 9/12 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem ilyesmivel nem kellene játszogatni,tréfálkozni mert úgy járhatsz mint a juhász aki unalmában farkast kiáltott.
2015. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves Ludensz én ezzel nem játszottam.Feltettem egy kérdést amire egy olyan válasz sem jött amire én kíváncsi lettem volna.Ha véleményekre van szükségem akkor úgy írom a kérdést...e helyett pedig a személységemet keztétek el fejtegetni holott a nevemet nem tudod és nem is az volt a kérdés.Az hogy nem értek ezekhez a dogokhoz oké...bevallom.Javítsatok ki de nem kell kimajmolni a másikat.

Köszönöm

2015. júl. 9. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!