Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen rontások vannak?

Milyen rontások vannak?

Figyelt kérdés
olyat hallottam hogy a női menszeszből egy cseppet belekell tenni egy pohár vörösborba.. és akinek oda adod a bort(férfinak természetesen) az beléd bolondul...

2013. júl. 26. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkabb osszehanyja magat
2013. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát próbáld ki, nem vesztesz semmit addig, míg meg nem tudja a srác, mit csináltál. Csak utána néhány fogad. Az biztos h én odab*sznék egyet a csajnak, ha ilyet csinálna. :D
2013. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok egy rontást. A neve: Gyomorrontás
2013. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elkap valami fertőzést.
2013. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha, biztosan azért szeretnék beléd, mert belemenstruáltál a boromba, nem azért, mert gyönyörű, kedves, lenyűgöző vagy. Tök logikus.
2013. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én ismerem a Rák egye meg és a Holló vájja ki kezdetűeket, többet sajnos nem. Ugye azt tudod, hogy a Harry Potter is csak egy mese, pont mint az általad leírt recept...
2013. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!