Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tisztánlátással megáldott...

Tisztánlátással megáldott képességű embert keresek!?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne.Lehetőleg olyan emberek jelentkezését várom akkor Veszprém megyében vagy szomszédos megyében található.

#nagyon fontos.
2015. júl. 16. 16:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A szemészem szerint tisztán látok úgy hogy hozzám nyugodtan jöhetsz.Alapdíjam teljes múltfeltárás esetén - 250.000Ft + 27% ÁFA + agymosási díj 40.000Ft + reményetelen esettel való beszélegetès a semmiről 120.000Ft.
2015. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11

Plussz munkadíj

2015. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Az olyan válaszokat kérem mellőzétek amiben ledegradáltok úgy hogy nem is ismertek.Köszönöm!
2015. júl. 17. 18:28
 14/20 anonim ***** válasza:
Mivel feltetted ezt a kérdést, így már megismertünk.
2015. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Erről én azt tudom mondani hogy mindenki másban hisz.Azért mert én nem abban hiszek amiben te azért nem kell lenézni.Na látod itt kezdődik a baj hogy a másikat egyből hülyének tituláljátok ha más a világnézete.Azért ezen el kellene gondolkozni.
2015. júl. 17. 21:29
 16/20 A kérdező kommentje:

Másrészt egy kérdésből nem lehet megismerni az embert.

Ahhoz még egy egy élet is kevés.De hát ha neked ez a véleményed és boldoggá tesz akkor nekem oké :)

2015. júl. 17. 21:33
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen kérdésből annyi azért kiderül, hogy hiszékeny és buta a kérdés feltevője. Ehhez nem kell jósnak lenni.
2015. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

A kérdésegre nemtudok választ adni mivel a mesterem már csak tanít nem fogad senkit én meg nem vagyok tisztánlátó.

Annyit mondanék hogy ilyen emberekkel nem kell foglalkozni szimplán nem készek arra hogy a világot megismerjék és félnek attól amit nem ismernek ezért támadnak ezzel védekeznek.

2015. júl. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18-as te miről beszélsz milyen félelemről? Mert te aztán olyan jól ismered a világot hogy csak na. Azt hiszid ettől felsőbbrendű vagy? A mestered jól átvert ifjú padawan. Ilyen tisztánlátás nem létezik, ezt annak idején kitalálta valamelyik okos, most meg a sok király elhiszi mert azt gondolja ezzel ő felvilágosult, nincs más a világon, csak az ezotéria. Pénzlehúzás, butaság. Én egy dologtól félek, az pedig a medve. Az nem játék.
2015. júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tisztán látom, hogy mire van szükséged.

Sajnos nem veszprémi vagyok. Van ugyan távolbalátási képességem is, de az nagyon drága.

2015. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!