Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is szokta úgy érezni,...

Más is szokta úgy érezni, hogy kell egy ufo, egy szellem, egy telepatikus képességekkel megáldott ember, vagy bármi misztikum, hogy teljes lehessen az élete?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy megvan a vágy, valami különlegesre, ami eltér a szürke hétköznapi dolgoktól és a megtapasztalásához nem kell gazdagnak lenni
2011. febr. 25. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Minden ezoterikus így érzi, ezért foglalkoznak ezzel a nyílvánvaló ostobasággal, babonákkal. Félrevezetik magukat, de egyfajta manót is nyújt nekik, ez egy lelkisegélyszolgálat, amit sok szélhámos pl ezo tv.sek kihasználnak.
2011. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aha
2011. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ma is úgy éreztem, hogy szükségem van valami különlegesre, valami egyedire, amitől a fellegekben érezhetem magam, amitől színessé válnak a hétköznapok.

Úgyhogy hazafelé vettem egy kis LSD-t.

2011. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valami különlegesre vágyom,akkor sütök valami édességet,megeszek egy csokit,meghallgatok egy jó zenét,esetleg elolvasok egy jó könyvet.

Többet ér,mint mindenféle középkori babonában való hiedelem.

2011. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberekből kiveszett a rácsodálkozás képessége... ez hiányzik mindannyiunknak. Vannak, akik passzívan elüldögélnek a szürkeségben, vannak olyanok is, mint te, akik többre vágynak. Nem tudom, hogy mi a baja azoknak az embereknek, akik "elvannak". elvagyogatnak, aztán felfordulnak,és ennyi.
2011. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért vagyok szürke hétköznapi ember, mert nincs szükségem ufók, szellemek meg Isten tudja mik nélkül is teljes az életem?
2011. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem azért vagy az. :)
2011. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!