Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent az alábbi cigánykár...

Mit jelent az alábbi cigánykártya kirakás? Albérlettel kapcsolatban tettem fel a kérdést egy jósnak. oltalom-öregasszony-szerelem-kezdeti szakasz lelkész-rátarti-hamis-hitetlen-első forduló szerencse-család-bíró-öregember -második szakasz

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Jó neked, hogy van ilyen mindenféle jósokra elbaszható pénzed.
2015. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit,komolyan!
2015. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kösz,a privit! Szánlak,hogy csaló kártyavetőkre bízod az életed és a döntéseid,sajnálom a családodat!
2015. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az jelenti, hogy keress munkát! De komolyan... akkor talán nem lenne fönt ez a kérdésed sem legalább
2015. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Troll vagy, át akarsz verni mindnyájunkat kérdéseddel!

"Albérlettel kapcsolatban tettem fel a kérdést egy jósnak."

Nos, ha jóshoz mentél, biztos fizettél neki.

Ha fizettél neki, miért engedted, hogy félmunkát végezzen: kivesse a zsugát, de a magyarázatot nem tőle, fizetségedért, követeled, hanem tőlünk, inggyé'?

2015. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára megerősítésre vágysz. Nemtom milyen kártya ez, mert a klasszikus cigány kártyában nincs oltalom, rátarti stb. lapok. A jós megengedte, hogy leírd a kihúzott lapokat? Úgyhogy vannak fenntartásaim. De azért vagyunk itt, én biztosan, hogy segítsek. Először találtál egy jó kis albit, amit egy idősebb nő hirdetett. Nagyon tetszett, azt hitted, megfogtad vele isten lábát. Aztán ez kútba esett valszeg a nyanya keményített be. Az a gyanúm, hogy többet akar az albérletért. Ez a problémád is, mert itt állsz megfürödve. A megoldás, fordulj a családodhoz. Közösen megtaláljátok a helyes döntést. Ha hozzám fordulsz, ezek a lapok nekem ezt mondják. Minden jós kissé másként értelmezi a lapokat.
2015. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!