Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya jóslás, mit jelent?

Cigánykártya jóslás, mit jelent?

Figyelt kérdés

9 lapos kivetést csináltam, a kérdés az volt megcsal e a párom. Az alábbi lapokat kaptam, és nem tudom értelmezni, hogy igen vagy nem: múlt: gyermek, hűség, vágy; jelen: özvegy asszony, személyjelölő: szerelmes nő , féltékenység; jövô: szerencse, váratlan öröm,gondolat.

Nem tudom, hogy a személyjelölőt elrontottam e és szerelmes férfi kellett volna vagy így is jó? És ha igen akkor ez azt jelenti, hogy meg fog? Vagy inkább a kapcsolatunk lesz jó?


2015. júl. 2. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Múlt:

Született egy másik nőtől egy gyereke, akinek szeretne az apja lenni.

Jelen:

Féltékeny vagy olyan nőre, aki számára a férjed meghalt.

Jövő:

Kiderül, hogy a gyerek nem szexuális úton született, tehát a férjed soha nem csalt meg.


Amúgy nem jelent semmit. Nem a lapok fogják eldönteni.

Amikor apám elhagyott én is játszottam ilyen pénzfeldobós hülyeséget, hogy ha fej lesz visszajön anyukámhoz, ha írás, akkor nem.

Nem ezen múlik. Önbecsapás az egész. Nehogy már lapok alapján ítélkezzél.

2015. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos, a múlt jelentheti azt is, hogy gyereket szerettél volna vele, de azt is, hogy plyetykáltak róla pár dolgot, de nem hitted el. Jelen: itt érthetően téged mutat és hogy gyanakodsz, hogy megcsalnak, jövő: itt pedig azt mutatja, hogy a gondolat meneteden kell változtatni, annak érdekében, hogy ne következzen be semmi félrelépés. Remélem tudtam segíteni. :)
2015. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel a személy jelölőd nem jó, ezért nem a kérdésedre válaszolt a kártya, hanem másra.

A személy jelölő szerint Te azt kérdezted, hogy miért vagy féltékeny, mi újság van ezzel az érzéseddel, ill. merre változik a jövőben. Már kezdetek óta benned van a féltékenység. Mára ügyesen csúcsra járattad. A jövőben olyan dolgok történnek, hogy tudsz kezdeni valamit ezzel az érzéseddel, tudatosan fogod tudni kezelni. Talán történik valami olyan, hogy rájössz, hülyeség féltékenykedni. A "talán" - t azért írtam oda, mert nem arra kérdeztél rá, hogy mi történik. A kirakásod erről az érzésedről szól. Mivel ezt az érzésedet a jövőben tudatosan fogod tudni kezelni, ezért következtetni lehet arra, hogy nem csal meg. De ez csak száraz következtetés.

Ha ezután is kíváncsi vagy rá, hogy megcsal-e a párod akkor a Szívkirály- Hamisság-Szerelem legyen a kérdésed. Aztán tegyél ki egy múlt, jelen, jövőt, 3-3 lapot. Aztán írd ide le.

2015. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Személyjelölő: Valóban azzal hogy a szerelmes nőt választottad így nem a párodat értelmezted hanem saját magadat.Erre jó példa hogy szerelmes nő mellett a féltékenység áll.Ez azt jelenti féltékeny és bizalmatlan vagy a párodat illetően.


Múlt: Naiv módon vágytál a párod hűségére vagy éppen naivan hitted hogy hűséges.


Jelen:Valami elmúlt valami megváltozott és nem feltétlenül jó irányban.


Jövő:A jövőben lehet szerencséd ha elgondolkozol egyes dolgokon.

Mindent összevetve: Ha pletykát hallasz a pároddal kapcsolatban lehet benne igazság de nem minden igaz.Valami megváltozott köztetek.Talán te lettél valami miatt kicsit bizalmatlanabb? A kártya a jövődre nézve tanácsot ad! Akkor érhet öröm és szerencse ha gondolkozol és használod az eszed.Ami azt jelenti beszélned kell a pároddal arról amit hallottál és annak fényében kell tovább gondolkoznod.Ha megcsalt vess újra kártyát.Ha nem csalt meg akkor tudnod kell a jelenlegi kivetésed a saját félelmeidet jelenítette meg ami nem biztos hogy alaptalan.Mert nő lehet a dologban csak a kérdés az már elcsábította a párodat vagy még csak most szeretné?

2015. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!