Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Rossz előérzetem van. Nagyon...

Rossz előérzetem van. Nagyon rossz. Mit tegyek, hogy derítsem ki az okát?

Figyelt kérdés

Az anyám is betegeskedik, az iskolában a tovább tanulásomat biztosító út bizonytalannak látszik. Lehet, csak képzelődök, de nagyon régóta rossz előérzetem van. De leginkább az előbbi miatt. De nem tudom, egyszerűen tudom, hogy valami nagyon rossz közeleg. Fogalmam sincs, hogy engem, vagy másokat fog érinteni, de tudom, hogy valami nagyon de nagyon rossz közeleg.

Pedig szkeptikus vagyok. De voltak már előérzeteim. De csak aprók. Példának okáért síneknél gyalogoltam, és eszembe jutott a HARMÓNIA szó. csak úgy spontán. Aztán befordultam egy kihalt épületnél; aminek a falára nagy betűkkel fel volt írva HARMÓNIA, meg valami másik szöveg. Bár tele volt firkálva, ez a szöveg is rajta állt.

Nem akartam felkapcsolni a villanyt, nem tudom miért. Felkapcsoltam és kiégett.

Fájt a fejem amikor a macskám megellett, de nem szó szerint. Csak nem örültem valamiért neki, pedig kellett volna. Éreztem valami rosszat. S két kismacska nem érte meg a holnapot.

De még emberek halála - sokan haltak meg körülöttem születésem óta, a házunkban hárman - előtt is szokott egy tüske az oldalamban lenni.

Az ikertestvérem pánik beteg. Az első megjelenése fulladás volt - asztmás vagyok, s sokat látott rosszul lenni - és aznap reggel, visszafordultam a kapuból a ventolinomért. Pedig sose vittem el. De, csak spontán visszafordultam és kész. Azt mondták, ha nem lett volna ott, talán rosszabbra is fordulhatott volna a dolog.

Meg sok ilyen egyéb volt. De ilyet még nem éreztem. Nem vagyok rosszul, semmi. Csak nem tudok örülni semminek, mert érzem, hogy valami rossz közeleg. Tisztán.

Miért vannak ezek velem? Mindig be akarom magyarázni magamnak, hogy ezeknek van megmagyarázható oka. Sikerült is a legtöbbet, de instabilak voltak a teóriáim. S akkor kezdtem el megijedni, amikor az osztálytársam poénból megkérdezte, melyik tételt húzza. S rávágtam az egyiknek, hogy 9. vagy 13. Másiknak meg, hogy az első vagy az utolsó. Az egyik a 13. tételt húzta, a másik az utolsót.

Ezek miért vannak? S miért érzek most nagyon rosszat?!



2015. szept. 21. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Depressziós vagy és mániákusan gyűjtöd az apró jeleket, és értelmezed úgy, hogy tovább húzzon lefele.


Sportolj (hidd el, nagyon jót tesz), és fordulj kifelé. Te most nagyon befelé fordulsz, ami nem baj, csak éppen pont egy rossz irányt találtál meg.


Ha én arra ráállnák, mint te, én is rendszeresen gyűjthetném be az ilyen dolgokat.

Tudod, nem rajtad múlik a világ, te magadért vagy felelős. Ha mindent megteszel magadért, azzal segíted a környezetedben élőket is.


Őszintén mondom, keress fel pszichológust, mert ha így folytatod, 20 év múlva egy kiállhatatlan nő leszel, aki egy esőcseppből is világvégét jelez.

2015. szept. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:
100%

Sima megérzések. Nekem is vannak, egyre több, szinte napi szinten. Nem feltétlen egetrengető dolgok, de vannak. Amiket leírtál, ha jól látom, mind rossz vagy negatív történés. Pozitív dolgokkal kapcsolatban is észre szoktad venni őket?

Az okot szerintem előre nem tudod kideríteni, mármint hogy mi miatt van rossz érzésed.

Intuíciói szerintem mindenkinek vannak, csak sokan elsiklanak felettük vagy észre sem veszik őket.

2015. szept. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem intuíció!

Az intuíciónál nem a problémát látod előre, hanem annak hirtelen megoldását!

[link]

.

A sok rossz előérzet oka nem más, mint kezdődő depi!

2015. szept. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is voltak nem rég ilyen rossz érzéseim, csak úgy rám tört a mély bánat (elmúlik az élet, nem lesz belőlem semmi, magányos leszek stb.). Meg a jóslós is előfordult, de az nagyon ritkán. De aztán magától elmúlt... Örülök, hogy vége, mert ez minden napomat beárnyékolta.

Nem tudom, hogy neked mennyi ideje tart (nekem kb 6 hónapig) de a legjobb ötlet lehet, hogy a pszichológus lenne. Gondolj bele mindenbe (barátok, család) és oldj meg minden problémát!

2017. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom. Mi lett?
2018. ápr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!