Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit tegyek? Teljesen kétségbe...

Mit tegyek? Teljesen kétségbe vagyok esve! Látom a jövőt, érzem, kivel fogok találkozni aznap, melyik reklám jön a tv-ben, kifog megbetegedni s környezetemben.

Figyelt kérdés
Nagyon félelmetes, most mit tegyek? Ha koncentrálok, és úgy próbálomezeket kitalálni, semmi nem megy, nem jön össze, azonban ha nem figyelek rá, megérzem ezeket. Másokkal is volt ilyen? Mit tettetek?

2015. szept. 29. 10:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%

Ez a kérdés egyértelműen kitaláció.

Köszönjük a bejelentésed.Moderátoraink amint tudják, kivizsgálják a kérdést.

Inkább figyeljél a matekórán, és ne ilyen marhaságokon törd a fejed.

2015. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Szociológián ülök, és itt jutott eazembe, hogy kiírjam, kérlek csak komoly válaszokat küldjetek! Nem érdekelnek a leszólások!
2015. szept. 29. 11:01
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, miről beszélsz, én is így működök. Főleg mióta kártyázok. Ezt hívják intuíciós készségnek. Ez mindenkiben valamilyen szinten benne van és fejleszthető. Ez főleg a saját életemre vetítve működik. De ez nem negatívum, használd ki, fejleszd!
2015. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Legoman ***** válasza:
100%

Megérzések.

Ilyenek minden embernek vannak. Minél jobban figyelsz rájuk, annál jobban és pontosabban működnek. :)

Ilyen nálam is szokott lenni.

Azt teheted, hogy egyre jobban figyelsz rájuk, és bízol abban, hogy igazat mond, és soha nem kételkedsz. :)

2015. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De mit tegyek, ha én ezt egyáltalán nem akarom? Apukám alkoholista volt és játékfüggő, én egészen biztosan nem akarok elkezdeni játszani. Amikor egy megérzés beigazolódik, rossz érzés hasít belém, de ugyanígy vagyok a deja vu érzésekkel is, nagyon nyomasztó.
2015. szept. 29. 22:15
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, félreértettél Drágám! Nem pókerozok vagy ilyesmi! Habár vallom, hogy a pókernak vajmi kevés köze van a szerencséhez, színtiszta tudomány, 5% szerencse faktorral. A kártyázás alatt a cigány kártyát meg a Tarot kártyát értem. Sokszor tudom, hogy melyik lesz a következő lap, ami lekerül az asztalra. Itt a kérdés az, hogy Te ezt a képességet miért éled meg nyomasztólag?! Hisz ugyanolyan készség, mint hogy látunk, hallunk stb. Holnap reggel megírom Neked privátban, ha gondolod.
2015. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%

Én meg azt szokom megérezni előre mikyen kérdést fognak aznapra kiirni..és làm pont erre gondoltam a megérzésekre dejavure..rozsafüzérre gondoltam egyik nap mert az enyém egy emlék de eltört ragasztani kell majd erre az ismerősöm pont tett ki egyet ..

Véletlenek nincsenek..ugye béla??béla aki mindig mindent elért amit akart és vannak céljai.. "jo szorakozàst" minden szàl oda vezetett mindig az első megérzés a jo.. nem az vagyok akinek gondolsz rosszabb..

2015. szept. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%
Az ajtot se én karmoltam össze..de utànnam kellett javitani..nah azota sok hülyeséget csinàltam azok màr nem javithatok :( nem akarok többet jàtszani..jobb ha tudatlan maradtam vvna mint beavatott
2015. szept. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Legoman ***** válasza:
100%

Ha nem akarod, akkor ne hallgass rájuk. Ha látsz valamit, akkor ne hidd el, és vond kétségbe.

De egy ilyen döntés előtt szerintem gondolkodj egy kicsit, hogy biztosan akarod-e, mert ha valóban neked ilyen képességgel kell rendelkezned, akkor soha nem fogsz tudni megszabadulni tőle.

A döntés a tiéd, szabadulj meg tőle, ha akarsz, de azért gondolkodj el, mert lehet, hogy egész életedben bánni fogod, hogy nem fogadtad el önmagad.

Ne hozz elhamarkodott döntéseket.

2015. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egy ajándék: intuíciónak hívják, igen, létezik. Örvendj neki! Keress hasonló barátokat, közösséget. Vannak. Meg fognak tanítani kezelni a helyzetet.
2015. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!