Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Megálmodtam dédnagyanyám...

Megálmodtam dédnagyanyám halálát aznap este amikor meghalt. Mivel magyarázzátok ezt?

Figyelt kérdés

Ez még évekkel ezelőtt történt.

Dédnagyanyámat bevitték a kórházba mert rosszul lett.

Sajnos pár nap kórházi bent tartózkodás után meghalt.

Éjszaka halt meg,tehát akkor még nem tudtam hogy meghalt.

Pont aznap este álmodtam meg a halálát,amelyik este meghalt.

Ahogy reggel felkeltem már csörgött is egyből a telefon és mondta a nővér,hogy este meghalt a dédim.

Hogyan magyaráznátok ezt a jelenséget?

Sok ember képes rá,hogy megálmodja a rokonai/hozzátartozói halálát?


2015. aug. 2. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már.A bácsikám szellemével beszélgettem álmomban, reggel pedig telefonáltak az idősek otthonából, hogy meghalt. Egyszer megálmodtam a kutyám halálát, rá egy héttel el kellett altatni. Megálmodtam, hogy a bátyámat megcsalja a barátnője egy kopasz sráccal, ez is megtörtént. Fél éve azt álmodtam, hogy apám bélrákban meghal. Egyszer csak elkezdett fájni a hasa, minden nap. Ráerőszakoltam a tükrözést és polipokat távolítottak el.

Engem nem érdekel, hogy ki hiszi el, ki nem. Én tudom, hogy ezek megtörténtek. Élőben nem nagyon beszélek ilyenkről senkivel, mert hülyének néznének.

2015. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mit kell ezen magyarázni? Tudtad hogy a dédnagyi kórházban van és aggódtál hogy meghal, sajnos be is jött, ráadásul pont azon a napon amikor alvás közben is ezen járt az agyad. Véletlen. Egy csomó ember meghal úgy hogy hozzátartozói nem álmodnak arról hogy meg fog halni vagy nem pont aznap álmodnak róla. Még csak nem is kivételesen nagy véletlen hogy pont megálmodtad.
2015. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tőlem is elköszönt a nagymamám álmomban és megnyugtatott, hogy jól van. Én is sok mindent megálmodtam már előre, akár egy mondatot, amit másnap tényleg közöltek velem, vagy egy este eseményeit. Érdekes, hogy ez régebben volt jellemző, mostanában más a kommunikációs csatorna.
2015. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Megérzés, kötelék.

Egyszer egy édesanya érezte meg, hogy mi fog a gyermekével történni. - Nekem azt mondta a családtagja, hogy a kötelék miatt előfordul ilyesmi.

2015. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem csak halál esetet álmodok meg, hanem szinte mindent és úgy is van. Meg olyan álmaim is vannak, amiket meg meg kell fejtenem mit jelent a valóságban, de azok is igazak, csak egy kis fejtörést igényelnek.
2015. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges, nem kell magyarázni(minek?)

(az egyik válaszolónak) viszont az lehetetlen hogy valaki előre megálmodjon valamit, csak annyira hiszel a dologban hogy bevonzod. Saját magad vered át, ami a legrosszabb amit tehetsz, illúziókat dédelgetsz, és nem látod a valóságot.

2015. aug. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És a 6. személyében meg is jelent _a_ sértődött ezoterikus akit már annyiszor röhögtek ki hogy most úgy gondolta, a fejére olvasott dolgokat visszamondva jól "odaszúr" egyet. Kedves hatoska, ha a valósággal köszönőviszonyban lennél, te is röhögnél magadon, annyira szánalmas próbálkozás volt ez részedről. :D
2015. aug. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Várjuk csak, nekem még annyira korán van hogy értelmezni sem tudok rendesen. Előző hozzászólásom stornó, mentem kávét inni. :o
2015. aug. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Meg van bocsájtva, akármire is céloztál. :)

2015. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Az ami2 válasza:
Nekem anyám mondta hogy nagyanyám mind hármunkat (engem és a 2 tesomat) előre megálmodta úgy hogy a már halott nagyapám mutatta neki a számokat (a születési dátumot)
2021. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!