Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti mit szóltok Baba Vanga...

Ti mit szóltok Baba Vanga jóslatához miszerint 2016-ban vége Európának?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig miért nem publikálták ? Esetleg ha 20 éves riport film és újság cikk kerül elő ahol a bizonyított konkrét tények elhangzanak , talán elgondolkodok rajta .
2015. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azon én is gondolkoztam,h eddig miért nem ejtettek egy büdös szót sem erről!


Bár lehet,h volt róla szó csak pont akkor nem néztem a tv-t! :-)

2015. dec. 10. 22:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallottam erről, úgyhogy rákerestem.

[link]

2015. dec. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.

Szinte biztos, hogy semmi ilyet nem jósolt. Ezeket a 'jóslatokat" utólag találják ki a bulvárfirkászok, mindig az aktuális mumussal riogatva. Ez jelenleg a terrorista fenyegetés, a menekültáradat, a közel-keleti bevándorlók.


A recept:

- olvasd át a híreket, hogy jelenleg mitől rettegnek az emberek. Szorozd meg százzal. Ha például egyre gyakoribbak a terrortámadások, egy közel-keleti terrorszervezet által, akkor riogass azzal, hogy rövid időn belül ezek már az olvasó előszobájában lesznek.

- válassz egy tetszőleges (lehetőleg már rég halott) vajákos nevet (Nostradamus, Baba Vanga, Topanga Sarazhebben a tibeti halottlátó, stb). Úgy se tudja az olvasóid 99,9999%-a, hogy mit mondott, vagy mit nem. Sőt sokan azt se, hogy létezett.

- írj egy cikket erről a személyről, amiben végig méltatod, csodás eseményeket kreálsz köré és megjegyzed, hogy mellesleg a jövő évre világvégét jósolt, mégpedig az aktuális mumussal kapcsolatban. Legyen ez a cikk címe.

- a rettegésbiznisz jól hoz, úgyhogy garantált a sok olvasó, és az összes 'csakminondjukazigazságot.com' weboldal átveszi, helyenként egy kicsit továbbköltve a sztorit.


Itt egy példa 2009-ből, amikor ugyanez az öregasszony 2010-re jósolta a III. világháborút, atomfegyverekkel. Akkor épp a két Korea feszült egymásnak. Ők voltak a mumusok. [link]

2015. dec. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 11. 08:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Baba Vanga a 3. világháborút is megjósolta 2012 környéként. Már az sem jött be.

A cikkben ezt elegánsan le is hagyták már az évszámoknál és csak 2016-nál indul az egész.


Itt egy régebbi:

[link]


Ez csak ilyen kamu jós.

2015. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
a jósok szerint a világ már legalább háromszor elpusztult, szal tutira kamu
2015. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Hogy Baba jóslata-e,azt nem tudom,de szépen készítik elő,már az előszobájában állunk.
2015. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 sylvain válasza:
78%

[link]


Benne az is áll, hogy 2125-ben Magyarország hírt kap a földönkívüliektől: 2125 – In Hungary the signals from Space are received. (People will be reminded of

Vanga again).


Tehát Európa nem fog elpusztulni. Mert Magyarország sem fog ezek szerint.


Én egy másik próféciát találtam Magyarországgal kapcsolatban egy amerikai látnoknőtől. Nem tudom, hogy mennyire van igaza de azt írja, hogy Isten egy rövid jövendölést küldött neki, amelyben ez áll: “HUNGARY WILL SHAKE OFF ITS CURSES & LIVE AGAIN”


[link]


Én csak annyit tudok erre mondani, hogy Ámen! Itt lenne már az ideje...

2015. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 sylvain válasza:
Ja, azoknak, akik nem tudnak angolul: Magyarország lerázza az átkait és újból élni fog. Susie Whitney.
2015. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!