Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 2012 december 21-én télleg...

2012 december 21-én télleg eljön a világvége? Már az RTL-en a fókusz is beszélt róla!

Figyelt kérdés

2012. okt. 18. 14:13
1 2 3 4 5
 1/43 mirror06 ***** válasza:
95%

Negyed óra sem telt el az előző ilyen kérdés feltevése óta.

Az RTL sok mindent mond.

2012. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyeltél volna, nem kérdeznél ilyeneket. Ott is azt mondták, hogy nem kell ilyentől tartani. Ez az egész fel van fújva, valaki kitalált egy baromságot, sok butus ember meg elhiszi és pánikol. Nyugi, nem lesz semmilyen világvége.
2012. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
köszi,igaz hogy én csak 13 éves vagyok és nem ezzel kéne törődnöm,de sokszor mindig benem van ez és elkezdek félni ! :(
2012. okt. 18. 14:27
 4/43 anonim ***** válasza:
93%
Ne ettől féljél. Hanem a matektanárodtól!
2012. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 Antimod ***** válasza:
100%

Itt az ideje ráébredned, hogy a TV-ben hallott dolgok nagy része hazugság. A témát pedig azért vetették fel, mert a nézettségnél számukra nincs fontosabb.

Csodálkoznék, ha decemberben nem esne még szó róla.

2012. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
89%
Már az RTL Klub is? Na ők aztán valóban hiteles hírforrás, főleg a Fókusz, és hasonló bulvár műsoraik..
2012. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
90%

"Már az RTL-en a fókusz is beszélt róla!"


akkor bizony lesz. kinek hihet az ember, ha nem egy ilyen hiteles, bulvárműsornak?

2012. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
37%
Igen, tényleg eljön! Közeleg a lumbulábi-reptoid-krixkraxi megszállás napja! Vége az emberiségnek, leigáznak bennünket! Jaj jaj jaj!!!
2012. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Az RTL azt mondja,amiből pénzt lehet csinálni.Ne törődj vele.
2012. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
39%
szerintem ne nézz tv-t!!!!!Hazudnak, nekem elhiheted! Még ha lenne is, akkoris azt mondanák, hogy nyugííí nem lesz!!!Ki akarna itt pánikot kelteni? :D majd ha lesz, akkor egy óra alatt lezajlik, de azt sem hiszem, hogy közölnék...a múltat is titkolják, a jelent is, a jövőt meg méginkább!Nem szabad nézni, mert befolyásol a gondolkodásban úgy, hogy fel se tűnik!!Inkább olvass könyvet, biztos érdekel valami, kutass az élet után, a miértjét, olvass lélekvándorlós könyveket, kérdezd meg magad, hogy lehetséges e, olvass a vallásokrólm, szűrd ki belőlük az igazat, meg a bölcset, olvass atlantiszról, lemúriáról, vagy akármiről, és hamarabb meglátod a jövőt!Félni nem kell, mert ez egy szar világ, és inkább örülj, ha vége lesz, mert az nem azt jelenti, hogy rossz lesz!Olvass a halálról is, hogy ne félj tőle, és akkor minden megoldódik!A világvége meg nem azt jelenti, hogy mindenki meghal, és készen van..Ezt a tv ülteti beléd az ostoba világvége filmekkel együtt!13 évesen én ezt tettem, igaz akkor még tv-ztem, de már azt sem nézem, mert rájöttem elveszi az időmet a fontosabb dolgokon való gondolkodásról!De egyet sose felejts! TV=AGYMOSÁS! Hgy birkaként viselkedjünk, és kiírtsák a maradék reményünket!A félelem is innen ered, jobb ha nem nézed, főleg a híreket kerüld el, mert azok nem valódi hírek, csak hogy kiket hol, hogyan gyilkoltak meg, ínoztak, stb!Sokkal jobb, ha ilyesmiről nem s tudunk, minthogy jajgatunk rajta, inkább kosítsd mgadat, pl kutasd a vonzás törvényét, hátha sikerül valami jó!Marhanehéz, de nekem már sikerült, csak koncentrálni kell, ilyenekkel foglalkoz, ha érdekel, vagy legalább ne nézz tv-t, akkor túléled a világvégét is :D
2012. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!