Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mikor talál rám a nagy Ő, na...

Mikor talál rám a nagy Ő, na meg a szerelem?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni?

2016. jan. 1. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, komolyan nem tudom. De szerintem jól meg kell választani a párunkat. Engem például nagyon szeretett egy lány, és azt mondta nekem, hogy vegyem el, de már volt egy barátnőm úgyhogy azt mondtam neki, hogy "sajnálom, de nem tudlak elvenni, de viszont Isten valamikor biztos elvesz."
2016. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Crisopher ***** válasza:
Ezt leginkább neked kéne tudnod. Mi nem ismerünk, nem tudjuk, kikkel szoktál beszélgetni, kikkel létesítesz kapcsolatot, kik tetszenek neked, semmit...
2016. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én komolyan kérdeztem.
2016. jan. 1. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Majd amikor a Mars, a Jupiter és a Nap egy vonalban állnak, és rózsaszínű teknősbékák hullanak az égből!


Most komolyan, ezt honnan tudjuk?? Leginkább akkor találhatsz rá, ha teszel érte valamit, és nem ostoba kérdéseket teszel fel!

2016. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nemár itt senki nem tud jósolni?
2016. jan. 1. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudni tudok, ha érdekel keress meg privátban.

Ördögűzést is vállalok, ha indokolt esetről van szó.

2016. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én tudok, de nem adtad meg a teljes nevét. A vezetékneve már megvan Nagy, nos hol van a többi? Név nélkül nem tudok jósolni.
2016. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Crisopher ***** válasza:
Én tudok, de nem ingyen. :D
2016. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát igen a pénz sokat számít. Ha lett volna annak a lánynak hozománya akkor elvettem volna, de ez nem zárja ki azt a tényt, hogy Isten később elvette volna.
2016. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ha lány vagy akkor most írj és rád talált!
2016. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!