Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Budapesten keresek jóst....

Budapesten keresek jóst. Tudnátok valakit ajánlani? Van valakiről tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább dobd ki a pénzed az ablakon, kb. ugyanazt éred el vele.
2016. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pszichológusra már eleget költöttem.


Gondoltam, hogy kiírom, hogy ilyen jellegű válaszokat nem kérek, hogy "inkább dobd ki a pénzed az ablakon", de nyilván nem szabhatom meg, hogy ki és hogyan reagál, mert ez a lényege az oldalnak. Viszont nem értem, hogyha ennyire elutasító valaki ezzel szemben, akkor miért fordítja erre az energiáját.


Ettől függetlenül köszönöm, hogy válaszoltál.

2016. jan. 3. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs jó és rossz jós, mindegyiktől ugyanazt kapod: azt amit hallani szeretnél. A kérdés mennyibe fog neked kerülni.
2016. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Ajánlom magam.


Kezdem is.

Igen, látom, látom. Egy ember vagy. Van fogad meg cipőd is. Hmm, különös. Mintha valami történne. Igen, egészen biztos vagyok, hogy történik valami. Fú bazzeg ez nagyon történik. Jobb ha csinálsz valamit.



A számlaszámom küldöm privátban.

2016. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet, nálam bevált. Ott lakik a Margit híd alatt. Meg fogod taláni!!!
2016. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!