Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen engedélyek kellenek...

Milyen engedélyek kellenek egy jósda nyitásához?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudod megjósolni, milyen feltételeket fognak támasztani egy jósda nyitásához?
2016. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Az ortopédiáról egy papír hogy nincs gerinced mivel csalásból akarsz pénzt keresni.
2016. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 gnoomage ***** válasza:
87%

Jósold meg milyen papírokért mész elxD


Bár pszichológiai gondjaidról nem árt ha viszed és egyből megértik miért foglalkozol ilyen baromságokkal....

2016. jan. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát így én nem sok jót jósolok neked
2016. jan. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
960906 "asztrológiai, spiritiszta szolgáltatás" ÖVTJ-kóddal folytatható, vállalkozóként vagy mellékállásban adószámos magánszemélyként célszerű. Nem hinném, hogy engedélyhez kötött, nem minden foglalkozáshoz kell.
2016. jan. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 homo ludensz ***** válasza:
100%
Vállalkozói engedély biztos hogy kell mert ha valaki igénybe veszi a szolgáltatásodat és a végén kifizeti a kért ellenértéket s te ugye nem adsz számlát hát nagyon megborulsz mikor előhúzza a navos igazolványt.
2016. febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
előző: jósok ezt úgy szokták, hogy annyit kér, amennyit adni akarsz, de általában tudni, mennyit illik, mert szájról szájra jár :)
2016. febr. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 homo ludensz ***** válasza:
88%

Arra értettem aki vállalkozásban csinálja a jósolást s nem arra akit "fű alatt" felkeresnek,bár az is megbukhat hiszen jön valaki aki hallotta x-től hogy ő jósol. Az meg nincs senkire ráírva hogy nav-os és ráküldték a jósra.

Emlékezzetek hogy még a "mikulást" is csőbe húzták december elején pedig ő csak 1x volt mikulás.

2016. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

A dodonai telek foglalt ugyan, de szerintem, ha egy rosszabb hírű autósiskola vagy forgalmasabb lottózó mellett nyitod meg a jósdát, nagyon sok ügyfélre tehetsz szert.

Hermione, a mobilszolgáltatód, és MaryHuana segítségére biztosan számíthatsz, viszont működési engedély kell a hitgyülitől, az ATV-től és a többi konkurens cégtől. Ha ezt elmulasztod és rájönnek, akkor parkolási díjat és egyéb, védelmi pénzt kell fizetned, különben összetörik a kristálygömbödet és a lelkedet. A nagy Álmoskönyv szerint sem jelent jót , ha az adó- és cigánykártyád nem naprakész! Talán a bejárat fölötti “Ismerd meg önmagad!” -felirat miatt talán a helyi reklámcéget kell kérdezned. Ha állatáldozattal is jár egy-egy jóslás, akkor az ÁNTSZ és az Állatvédelmisek

is érintettek lehetnek....Szerezz be ősvállalkozói igazolványt , vagy egy "HarryPotter" márkájú láthatatlanná tevő köpenyt, hogy elbújhass, ha ellenőrzik , eleget teszel-e a számlaadási kötelezettségednek... És tanulj valami olyan szakmát , amire akkor lesz szükséged, ha a

"sötét erő" és a kétoldali munkaundor már nem lesz elegendő a megélhetéshez.

Én szóltam....

2016. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
A fennvalótól kell valami egyértelmű jel
2016. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!