Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik tenyérjóslás? És ha...

Létezik tenyérjóslás? És ha igen akkor hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 20:23
 1/6 Zsizsik666 ***** válasza:
Létezik, abból is szoktak jósolni. Veszel egy könyvet, elolvasod, de érzék is kell hozzá, nemcsak úgy van az, hogy vonalak, és akkor egyértelmű minden.
2012. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném hogy valakiről megtudnád az életét attól, hogy megnézed a kezét, ennyi erővel a füléből is lehetne jósolni, de persze ez csak az én véleményem.
2012. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ma van hiteles tenyérjós.

Az 1900-as évek elején jelent meg egy Kotányi nevű orvos könyve a tenyérjóslásról.

10.000 ember és pár ezer kisgyerek tenyérlenyomatát vizsgálta hosszú éveken keresztül.

Amiket leír:

Tenyérből nem lehet jósolni, csak mindkét tenyér festékes lenyomatából, és a kettőt össze kell hasonlítani.

Nem csak a fő vonalakat kell figyelembe venni, hanem a mellékvonalakat, a tenyéren levő kereszteket, csillagokat stb. is. Ezek a jelek mindegyike befolyásolja a fő vonalak jelentését.

A kéz és az ujjak formája is nagyon jelentős. Rövid, tömzsi, hosszú, keskeny ujjak, széle tenyér stb.

Aprólékos, türelmes, hosszú ideig tartó munkával lehet véleményt mondani az illető természetéről, lehetséges sorsáról.

Ha fiatal az illető, akkor évek múlva új vizsgálat kell, mert az élete alakulásától függően változnak a tenyér vonalai is.

Egyértelmű, hogy nem lehet mindent kiolvasni a tenyérből.

2012. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először úgy olvastam,hogy tányérjóslás.Höhöhö.Amúgy aha.
2012. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon sokan jósolnak tenyérből minden kétséget kizáróan, kijelenthetjük, hogy igen, a tenyérjóslás létezik.


Szerintem azonban te azt akartad megkérdezni, hogy a tenyérből kiolvasott jóslatok igazak-e. Erre a válaszom a szokásos: nem. Jósolni nem lehet, és csak a hiszékeny, tudatlan, hiábavalóan reménykedő emberek hibája, hogy van, aki még ma is komolyan veszi ezt a botorságot.


Ignoramus

2012. okt. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mózes V. könyve, 18.

fejezet 9-15 versek

(a revidiált Károli fordítás

szerint)

Mikor te bemégy arra a

földre, a melyet az Úr, a te

Istened ád néked:

ne tanulj cselekedni azoknak

a népeknek útálatosságai

szerint.

Ne találtassék te közötted, a

ki az ő fiát vagy leányát

átvigye a tűzön,

se jövendőmondó, se igéző,

se jegymagyarázó, se

varázsló;

Se bűbájos, se

ördöngősöktől tudakozó, se

titok-fejtő, se halottidéző;

Mert mind útálja az Úr, a ki

ezeket míveli,

és ez ilyen útálatosságokért

űzi ki őket az Úr, a te

Istened te előled.

Tökéletes légy az Úrral, a te

Isteneddel.

Mert ezek a nemzetek, a

kiket te elűzesz, igézőkre és

jövendőmondókra

hallgatnak;

de tenéked nem engedett

ilyet az Úr, a te Istened.

Prófétát támaszt néked az

Úr, a te Istened te közüled,

a te atyádfiai közül, olyat

mint én: azt hallgassátok!

2013. aug. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!