Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek a nyikai jóslás...

Szerintetek a nyikai jóslás hiteles?

Figyelt kérdés
Valóban 47-48-ban lett írva táltosok által, vagy kitaláció?
2016. febr. 5. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem közölték évtizedekkel előbb ? Újabb kiegészítések láttak azóta napvilágot , tehát átverés ahogy az összes riogatás Sienertől meg Baba Vangától Nosztradamusig .
2016. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyirkai...

Én is belegondoltam, hogy talán hamisítvány. De valahogy nekem nehéz elképzelni egy olyan idős emberről, hogy hazudik, pénzért kitalál dolgokat.

2016. febr. 5. 12:54
 3/5 A kérdező kommentje:
De mégis itt van a hét teve jóslat, európába köpködnek...simán lehet a bevándorlás, és az általuk elkövetett erőszak és terror támadás.
2016. febr. 5. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:

A hét tevébe rengeteg mindent bele lehet magyarázni a bevándorlástól a gázvezetékekig.

Van egy 2007-es verzióm belőle lementve, na arra vagyok kíváncsi, úgy 20-25 év múlva mennyi teljesült belőle. A "megtalált" kiegészítéseivel nem érdemes foglalkozni, nyilvánvaló, hogy azóta írták azokat.

2016. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ozmium42 ***** válasza:
55%
Aki jósol, fogalmazzon egyértelműen rébuszok helyett. Halandzsázni mindenki tud, az utókor meg majd előbb-utóbb megél olyan eseményeket, amit bele lehet magyarázni.
2016. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!