Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki megtudja fejteni ezt...

Valaki megtudja fejteni ezt nekem? Utcai jósnő Angliában mondta nekem, hogy sokra vihetném még. Megkérdeztem, hogy érti erre a lenti "beszédet" mondta el: ⬇

Figyelt kérdés
„Nemsokára a kép kiélesedik, ám először mint a baba, beszélni tanulsz meg. Utána játszani fogsz, mert felnőttél! Ahogy nősz többet játszol, nagyot játszol, sokat játszol!“ (ezt persze mind angolul, de nem lett volna kedvem angolul is, meg magyarul is ugyanazt leírni). Egy hónapja jöttünk haza Angliából, és múlt héten mentünk optikába, már szemüveggel írom ezt a kérdést. Ez lehet az, hogy: „ a kép kiélesedik“? Aztán 4 héttel ezelőtt elkezdtem egy sorozatban szinkronizálni: „mint a baba, beszélni tanulsz meg“. Ez aztán durva. 2 héttel ezelőtt felhívott egy rendező és a Madách Színházban játszom: „játszani fogsz, mert felnőttél“. Ezek szerint a többi is teljesülni fog?

2016. febr. 7. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Huh ez durva. És fura
2016. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beteljesūlt!!!!! :o
2016. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem is emlékszel már a pontos szövegre és szavakra, amit mondott.
2016. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Minden bekövetkezik, amit te beleképzelsz.
2016. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Ezt a mesét ugyan meddig tartott kitalálni?

mert jobbat is írhatnék, és kiírom itt kérdésben.

Aztán várom a válaszokat.

Mert ugye csak szavakat írtál le, emögött semmi valós tartalom nincs, ami igaz lenne.

2016. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bob the builder ***** válasza:
mennyivel húzott le mindezért?
2016. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2016. febr. 8. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy amire emlékszel a jóslásából, arra kerestél az életedben magyarázatot. Már ha ugyan pontosan emlékszel, az ember a számára nagy jelentőségű emlékeket hajlamos tovább szépíteni. De ezzel nincs is baj pont ezért "működik" a jóslás. :D
2016. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!