Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hova tűnt Merlin jósnő az...

Hova tűnt Merlin jósnő az asztro világ képernyőjéről?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 16:40
 1/6 anonim válasza:
Remélem elment az anyjába
2015. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jézusom valaki ilyet néz?:)
2015. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Visszament Camelotba.
2015. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lomonitől vérbajt kapott ezért el kellett altatni...
2015. dec. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia! abba hagyta mert megcsappant a hírneve miatta! egyébbként nem csaló ez a nő, én rendszeresen járok hozzá személyesen jósol, és mindenbevált amit mondott..max időcsúszásban. sok jósnál voltam, és nekem csak ő vált be, de aki egyszer találkozik vele az rögtön rájön miről pampogok. és hogy védjem picit: rákérdeztem és ő maga is bevallotta hogy az asztroba nem szabad telefonálni, bánja hogy belevágott, mert jelentősen megcsapant a vendégköre de sajnos rávolt szorulva a tv műsorra és ő az ezotériában találja meg a helyét
2016. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nonika 55

Nem, Merlin nem csalo valoban. De egy onimado egoista. En nagyon jol ismerem ot. Nem mint vendeg. Nyaladzasanak falan at nem.lat semmi es senki mast. Egyebkent nekem semmi nem jott be sosem amit mondott de ettol függetlenül nem tartom csalonak. Hianyzik belole az alazat es az emberseg es hidd el tudom mirol beszelek eveken at voltam a tamasza. Tobbet koszonom en nem kerek belole

2017. okt. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!