Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent ez a kivetés...

Mit jelent ez a kivetés cigánykártyában?

Figyelt kérdés

Az volt a kérdésem, hogyan alakul a jövőm.7 lapot huztam:

1.üzenet

2.szerencsee

3.utazás

4.ellenség

5.szerető

6.szerencsétlenség

7.házasság

Előre is köszönöm a segítséget :)



2016. febr. 24. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Gyere el a nyóckerbe tázsvírem, tízezeré léfordítom neked.
2016. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit, szerinted ilyen baromságokkal meg lehet jósolni a jövőt? Bárki azt dumál bele egy kis pénzért amit akarsz.
2016. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl általános a kérdés. Közel jövő, távol jövő, szerelem vagy munka vagy mi? Ha általában vagy kiváncsi, akkor kevés a 7 lap, ha meg konkrét kérdésre, akkor meg sok. Nem jó a kirakás.
2016. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem! Túl általános a kérdés. Nekem úgy tűnik, hogy attól függetlenül vagy épp amiatt, hogy ilyen általános a kérdés, mégis inkább párkapcsolati kérdés lett belőle. Mert a válasz párkapcsolatira sikeredett. Vagy van olyan is, mikor túl általános a kérdés, a kártya a legfontosabb dolgra válaszol, ami a legjobban érinti a kérdező helyzetét. A kártya azt válaszolja, hogy kezdetben jónak induló kapcsolat mégsem fog tudni tovább alakulni a pár férfi tagjának a lelépése miatt. Valósággal kimenekül a kapcsolatból.
2016. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!