Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nincs olyan jósda, ahol lehet...

Nincs olyan jósda, ahol lehet 18 alattiaknak (mert ugye 16 vagyok), jósoltatni? Ja, es ahol nem lekezelnek, hanem egyenrangu partnerkent tisztelnek?

Figyelt kérdés
A minap hivtam fel az egyik josdat,ahol születesi datumot kertek,es kozoltek velem,hogy kiskoruaknak nem lehet,torveny tiltja.Elmondtam,hogy problemaim vannak,nem is kicsik,erre kozli velem a jos,hogy eletkorral jar.Az a korral jar,ha anyaddal 1 szot se lehet valtani,es amugy emberszamba nem vesznek,kikozositenek????Azert mert kiskoru vagyok,mar nincsenek jogaim???
2016. márc. 3. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A kiskorúak azok, akik a legjobban tudnak a jogaikkal dobálózni. De, vannak jogaid: olyanok, amik egy kiskorút megilletnek.


Már csak azért is nem lehet 18 év alatt, mert láthatóan hülyeséget csinálnál.

Neked pszichológusra/kineziológusra van elsősorban szükséged, nem jósra.

2016. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akár tetszik, akár nem, a kiskorúakat nem ugyanazok a jogok illetik meg, mint a felnőtteket. Amúgy fiatalkorú, nem kiskorú vagy. Személyid már van.

A legfőbb oka, hogy nem jósolnak neked, hogy még nem lehet állandó kereseted, így a gondviselődnek kell fizetni érte. Mivel a jósok majdnem mind csalók, így csak felnőtteket mernek vállalni, akik saját pénzből, saját döntés alapján mennek oda, és így nem is vonhatók kérdőre. Emiatt van a törvényi szabályozás is. Az ilyen problémák nem a jósokra tartoznak, hanem a gyermekjóllétisekre, és a gyámügyre. Biztosan van iskolapszichológusotok, ha neki mesélsz a problémáidról, képes lesz értékelni a súlyosságukat, és megfelelő lépéseket tenni.

2016. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy legalább 18 éves korodig megvéd a törvény csalóktól. Onnantól kezdve már sajnos már értelemre van szükség ehhez.
2016. márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mokyu! ***** válasza:
60%
Josolok én neked
2016. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Papi Gonzales ***** válasza:

Mokyu! a számból vetted ki a szót...


de kedves kérdező én olcsóbb vagyok!!!

2016. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet.

Pedig a jós lenne a tuti.

2016. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!"Kicsit"meggondolatlan voltam,egy életre elment a kedvem a jósoktól.Én kiskoromban jártam phszichológushoz,csak annyit mondhatok,hogy mindenki kerülje el!Elmondtam neki a sztorimat,és egyik fülén be,a másikon ki!Egy páciens vagyok a sok közül!A problémámat meg sajnos úgy tűnik,hogy csak Isten oldhatja meg.Nincs beleszólásom már egy jó ideje a saját életembe!
2016. márc. 4. 08:33
 8/12 Papi Gonzales ***** válasza:
hát te tiszta lüke vagy....
2016. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pszihológus azért van mert sok embernek van rá igénye, hogy valaki akit ő "szakembernek" hisz meghallgassa a hülyeségeit egy kanapén.

Isten az ugye nincs.

Több (sok) figelem kéne? Nem foglakoznak veled?

Talán nem vagy olyan érdekes mint hiszed. Nagyon gyakori.

2016. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ki az aki segítene is neki??????

Ne becsüld le a másik baját, míg ki nem próbáltad a súlyát!

Aki így áll a témához, mint jóslás, mit keres itt???????


H.X.: abban tudsz segíteni, hogy ki az aki nem csaló, azt írod, majdnem mind, a kivételekre lenne szükség

2016. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!