Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez hogy lehetséges?

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Egyszer, még évekkel ezelőtt megkéseltek.

Előtte pár nappal, lehet hogy egy héttel láttam álmomban azt aki megtámadott és pont ott ( egy mosdóban ). Csak elsétált mellettem. Amikor pedig felkeltem, rossz érzésem volt. Napokkal később pedig nem csak elsétált mellettem, hanem meg is késelt. Ez lehetetlen hogy véletlen egybeesés legyen. Egy ember, akit addig soha életemben nem láttam, megjelenik az álmomban, amikor felkelek félek, majd napokkal később ugyanaz az ismeretlen ember, azon a helyen megkésel...

De mégis akkor mi lehetett? Én szkeptikus vagyok, nem hiszek ilyenekben, de velem történt meg.


2016. márc. 9. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hiszel benne, ha nem, attól még megtörtént.

Nem tudok mást mondani, mint amit átéltél: megálmodtál egy veled később megtörténő dolgot.

2016. márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És hogyan lehetséges? Úgy, hogy az álmok, vagy legalábbis némelyik álom nem az agy random összeállított mozifilmje az emlékekből, hanem egy más minőségű dolog. Az ember még csak kapargatja annak a felszínét, amit a transzcendens minőség rejt - bár sokan megtapasztalják, mint te is, és nem tudják hova tenni, mert a jelenleg érvényben lévő tudás szerint ez paradoxon.
2016. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát pont ez az. Az agy elméletileg emlékeket dolgoz fel, alakít át, tesz össze és ezekből lesz "új sztori". A szereplők olyanok, akiket már legalább egyszer láttunk. Ez lehet egy pillanat alatt az utcán vagy akár egy filmben is.

Ha ezekből indulunk ki, akkor az álom kész. De miért féltem utána? Miért volt rossz érzésem, amikor nem rémálom volt? Amikor azt álmodom hogy megyek valahova, miért nem félek? Miért éreztem meg hogy baj lesz?

2016. márc. 9. 23:46
 4/5 Papi Gonzales ***** válasza:

már ne haragudj de megválaszoltad a kérdésedet....

"évekkel ezelőtt megkéseltek"...

aztán még korábbi emllékekből élményekből építesz modellt...sajnálom de ez semmit nem ér így.....

továbbá nem teljesen világos ezek után mi is a kérdés...

2016. márc. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem most álmodtam. Azelőtt, mielőtt megkéseltek.

Csak most tartok ott, hogy nem esik nehezemre beszélni róla.

2016. márc. 10. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!